Prezenty dla dla mężczyzn - strona 2
Zasilacz NST do Alarmów MA30/35/20

Zasilacz sieciowy o napięciu DC = 6V. Pasuje do alarmów MA20, MA25, oraz MA30.
sprawdź cenę w sklepieHełm ochronny z przyłbicą + kratka RH-N12B

Hełm zapewnia ochronę głowy, dopinany kołnierz chroni kark a ruchoma przyłbica zabezpiecza twarz przed uderzeniami oraz przedmiotami rzucanymi. Przyłbicę wykonano z odpornego na zarysowania i parowanie tworzywa poliwęglowego która w tym modelu dodatkowo zabezpieczona jest stalową kratką. Hełm wykonany jest z tworzywa ABS wysokoodpornego na uderzenia. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu wnętrze hełmu wyściełane jest materiałem minimalizującym odczuwanie wstrząsów. Regulowany pasek na brodę zapewnia idealne dopasowanie.
sprawdź cenę w sklepieKajdanki policyjne, zawiasowe

Propozycja skierowana głównie do agencji ochrony i osób szczególnie zagrożonych, które po obezwładnieniu napastnika chcą ograniczyć mu możliwość ucieczki do czasu przybycia policji. Zakup bez zezwolenia.Wykonane są ze stali nierdzewnej.
sprawdź cenę w sklepieKamizelka kulo/nożo/igło odp. zewnętrzna L

Kamizelka ochronna (kulo-, nożoodporna) MORATEX.Model przeznaczony dla wszystkich tych, którzy potrzebują pewnej i niezawodnej ochrony. Kamizelka zabezpiecza nie tylko przed pociskami, ale także przed pchnięciem nożem. Jest to specjalna funkcja, której nie posiada większość kamizelek. MORATEX nie różni się prawie wcale wcale od pozostałych kamizelek, jednak grubość materiału balistycznego jest dużo większa. Kamizelka wykonana jest z materiałów włókienniczych. Zabezpiecza tułów z przodu od ramion do pasa i z tyłu od ramion do nerek. Składa się z dwóch części przednich i jednej tylnej, które są zapinane w przodzie na zamekbłyskawiczny i sznurowane po bokach.Kamizelka chroni przed:- 7,62mm pociskami pistoletowymi z rdzeniem ołowianym o prędkości uderzenia 420+15 m/s, wystrzeliwanymi z 7,62mm pistoletu wz.TT 33 (klasa ochrony 3 wg PN-V-87000:1999),- nożem wojskowym wz.92 o energii uderzenia 45J i prędkości uderzenia 5+1 m/s (klasa ochrony 3 wg PBB-06:1996 ITWW „MORATEX”),- przekłuciem strzałką typu igła, wydmuchiwaną z prędkością ponad 35m/s, z dmuchawy z odległości 5m, przy wielkości wnikania 0mm.Kamizelka posiada „Deklarację Zgodności Z/27/25/2004 z dn. 08.08.2006 Ośrodka Certyfikacji Wyrobów Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia.”Można ją regulować na ramionach i po bokach.
sprawdź cenę w sklepieKamizelka wewn. kulo-/nożo-/igło odp. rozm. L

Kamizelka ochronna (kulo-, nożo- i igłoodporna) MORATEXKamizelka ta, to model przeznaczony dla wszystkich którzy potrzebują pewnej i niezawodnej ochrony przed pociskami ale także przed nożem i igłą. Kamizela chroni przed pchnięciem nożem oraz wbiciem igły. Jest to specjalna funkcja której nie posiada większość kamizelek. Wyglądem i budowa nie różni się prawie wcale od pozostałych kamizelek -jednak grubość materiału balistycznego jest dużo większa.Kamizelka posiada III klasę kuloodporności -na całej powierzchni chroni przed -7,62mm pociskami pistoletowymi z rdzeniem ołowianym o prędkości uderzenia 420(+15) m/s, wystrzeliwanymi z 7,62 mm pistoletu TT wz 33. Chroni także przed nożem wojskowym wz.92 o energii uderzenia 45J i prędkości 5 m/s (klasa III) oraz przed przekłuciem igłą wydmuchiwana z prędkością 35 m/s z dmuchawy z odległości 5 m.Kamizelka posiada Deklarację Zgodności Z/27/25/2004 Ośrodka Certyfikacji Wyrobów Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia.Kamizelka posiada regulację na ramionach i po bokach. Kolor biały lub czarny.klasa IIIregulowana uniwersalnanożo i igłoodporna
sprawdź cenę w sklepieZatyczki piankowe do uszu EAR Soft

Zatyczki piankowe do uszu EAR Soft. Wykonane z nowego typu opatentowanej pianki, która jest miękka i komfortowa dla ucha, dzięki czemu dokładniej dopasowuje się do kształtu przewodu usznego i uszczelnia go.Tłumienie średnie: SNR – 36dB.
sprawdź cenę w sklepieOchronniki słuchu Peltor Bulls Eye I

Ochronniki słuchu PELTOR Bull´s Eye I przeznaczone są przede wszystkim dla wymagających strzelców Bull´s Eye I mają ukośną dolną część, smukły profil i są naprawdę lekkie.Składany pałąk umożliwia bezpieczne przechowywanie urządzenia w kieszeni lub futerale.Szerokie, wygodne pierścienie uszczelniające są wypełnione połączeniem płynu i gąbki, co przekłada się na niewielki nacisk, zapewniając maksymalną wygodę nawet w czasie długotrwałego użytkowania oraz umożliwia optymalne dopasowanie.
sprawdź cenę w sklepieOchronniki słuchu PELTOR ComTac XP, zielone

Słuchawki strzeleckie Peltor ComTac XP to zaawansowany model aktywny, skonstruowany dla potrzeb wojskowych, używany przez wojska NATO i większość jednostek specjalnych na świecie. Wyposażone są w specjalną, najwyższej jakości elektronikę do pracy z urządzeniami łączności (radiotelefony, radiostacje). Dla zwiększenia bezpieczeństwa pracy posiada układ podwójnych, niezależnych od siebie głośniczków wewnątrz słuchawek: jeden dla dźwięków z otoczenia (dla aktywnej funkcji głośności), drugi dla dźwięków z ewentualnie podłączonego urządzenia zewnętrznego (np. radiotelefonu). Sygnał z podłączonego urządzenia ma priorytet i działa nawet wówczas, gdy ComTac jest wyłączony lub nie jest zasilany. Przystosowane do pracy w trudnych, bojowych warunkach zapewniają najwyższej jakości czysty dźwięk oraz płynne i „niezauważalne” działanie elektroniki w momencie tłumienia hałasu.Inne zalety:- najnowszy, typowo podhełmowy model z nowoczesną elektroniką i dodatkowymi funkcjami:- regulacja balansu pomiędzy słuchawkami lewa/prawa- korektor dźwięku- regulacja czasu zanikania- tryb zatyczek- tryb zewnętrznego wyciszenia- kompatybilny z większością dostępnych hełmów- przystosowany do pracy w trudnych, bojowych warunkach- zapewnia najwyższej jakości czysty dźwięk oraz płynne i „niezauważalne” działanie elektroniki w momencie tłumienia hałasu- włączanie i regulacja głośności przyciskami (cyfrowa) w jednej czaszy dla obu słuchawek- automatyczne wyłączanie po 2 godz., gdy nie są używane żadne funkcje (tryb oszczędzania baterii)- sygnał informujący o słabym stanie baterii- zapamiętywanie ostatnich ustawień po wyłączeniu- &nbs
sprawdź cenę w sklepiePałka teleskopowa sprężynowa-giętka

Pałka teleskopowa-sprężynowa, 3 członowa zakończona gumowa nasadką.
sprawdź cenę w sklepiePałka tonfa z uchwytem "MASKPOL"

Tonfa MASKPOL z metalowym wzmocnieniem. Jedna z najczęściej używanych pałek jako środek przymusu bezpośredniego a także jako narzędzie do ochrony własnej. Stosowane przez formacje mundurowe. Posiada atest Policji.- długość całkowita: 600 mm- wykonanie: tworzywo sztuczne, rękojeść z metalowym wzmocnienie- dodatkowo uchwyt do przenoszenia
sprawdź cenę w sklepiePałka gumowa z osłoną na dłoń 62cm

Najczęściej używanymi środkami przymusu bezpośredniego a także jako narzędzie do ochrony własnej są różnego rodzaju pałki stosowane przez formacje mundurowe. Pałka wykonana jest z gumy o bardzo dużej gęstości.
sprawdź cenę w sklepieZaczep metalowy do pasa do mocowania pałki

Metalowy zaczep długopisowy pozwalający na noszenia pałki zaczepionej o pas. Konstrukcja zaczepu pozwala na montaż na praktycznie każdej pałce teleskopowej. Uniwersalny – pasuje do większości pałek.
sprawdź cenę w sklepieLatarka do pałki teleskopowej KOLTER GUARD

Latarka BL-02 mocowana jest w końcówce pałki teleskopowej po odkręceniu zaślepki. Wykonana została z duraluminium co zapewnia jej wytrzymałość. Szło czołowe zostało wykonane z polimeru – polycarbonate. Latarka jest wodoszczelna. Zastosowanie 3 diód LED zapewnia duże natężenie światła. Latarka zasilana jest 2 bateriami CR 2032 co zapewnia do 80 godzin działania. Latarka może również służyć jako samodzielne źródło światła.Pasuje do wszystkich modeli pałek teleskopowych z serii Kolter-Guard.
sprawdź cenę w sklepiePałka szturmowa MASKPOL

Najczęściej używanymi środkami przymusu bezpośredniego a także jako narzędzie do ochrony własnej są różnego rodzaju pałki stosowane przez formacje mundurowe.
sprawdź cenę w sklepiePałka KOLTER-GUARD telesk.hart.21" pias/zł EXB21H

Pałka teleskopowa o długości 21”/53 cm. Model wykonany z hartowanej stali. Wszystkie części metalowe zostały poddane dodatkowej obróbce cieplnej, co zwiększa wytrzymałość na wszelkie urazy mechaniczne. Hartowanie pałki zapewnia bardzo dużą trwałość nawet podczas intensywnego użytkowania. Powierzchnia elementów rozkładanych jest chromowana, dzięki czemu są odporne na otarcia spowodowane rozkładaniem i składaniem pałki, jak również na otarcia powstałe podczas uderzania. Wykonany z gumy (antyalergicznej) chwyt pozwala pewnie i wygodnie trzymać pałkę podczas użytkowania.Informacje techniczne:- ciągnione na zimno bezszwowe rury klasy CSN 12 060=CK55 - DIN 17200,C55E – EN 10083-1 + A1Twardość mierzona metoda Rockwell’a- chwyt – (średnica rury 21,4 mm, grubość ścianki 1,75 mm) – twardość: 40 HRc- centralna część pałki - (średnica rury 16 mm, grubość ścianki 1,5 mm) – twardość: 44 HRc- koniec pałki – (średnica rury 11 mm, grubość ścianki 2 mm) – twardość: 50 HRc
sprawdź cenę w sklepiePałka KOLTER-GUARD telesk.hart.21'' czarna HE

Pałka teleskopowa o długości 21”/53 cm. Ten model wykonany jest z hartowanej stali. Wszystkie części metalowe są poddawane dodatkowej obróbce cieplnej, dzięki temu uzyskuje się zwiększoną wytrzymałość na wszelkie udary mechaniczne. Hartowanie pałki zapewnia bardzo dużą trwałość nawet podczas intensywnego użytkowania. Powierzchnia elementów rozkładanych pałki jest chromowana na czarno, sprawia to że elementy te są odporne na otarcia spowodowane rozkładaniem i składaniem pałki jak również na otarcia powstałe podczas uderzania. Chwyt wykonany z gumy (antyalergicznej) zapewnia bardzo dobre trzymanie pałki podczas użycia.Informacje techniczne:- ciągnione na zimno bezszwowe rury klasy CSN 12 060=CK55 - DIN 17200,C55E – EN 10083-1 + A1Twardość mierzona metoda Rockwell’a- chwyt – (średnica rury 21,4 mm, grubość ścianki 1,75 mm) – twardość: 40 HRc- centralna część pałki - (średnica rury 16 mm, grubość ścianki 1,5 mm) – twardość: 44 HRc- koniec pałki – (średnica rury 11 mm, grubość ścianki 2 mm) – twardość: 50 HRc
sprawdź cenę w sklepieParalizator wielofunkcyjny PHAZZER ENFORCER

Absolutna nowość!Paralizatory PHAZZER to bardzo skuteczne i nowoczesne urządzenia obronne których podstawowym zadaniem jest obezwładnienie napastnika ładunkiem elektrycznym wystrzeliwanym na odległość aż do 6,5 metra. Dwie elektrody połączone cienkim przewodem z paralizatorem wystrzeliwane są z kartridża za pomocą sprężonego azotu z prędkością ok. 50 m/sec. Po trafieniu w napastnika wbijają się w jego ubranie małymi harpunami i od razu porażają go prądem. Napastnik nie jest już wtedy zdolny do żadnej reakcji obronnej. Paralizator poraża natychmiastowo jego centralny system nerwowy dawką prądu o napięciu 65 000 V (ENFORCER) i 65 000 V (DRAGON), nie pozostawiając przy tym żadnych długotrwałych obrażeń i następstw. Celne trafienie napastnika gwarantuje nam celownik laserowy zamontowany na stałe w obudowie paralizatora, uruchamiany automatycznie zawsze po odbezpieczeniu urządzenia. Po wystrzeleniu kartridży urządzenie można używać kontaktowo tak jak każdego tradycyjnego paralizatora. Porażając nim napastnika prąd działa na jego mięśnie obwodowe, nie przechodzi na inne osoby podczas kontaktu bezpośredniego. Oprócz celownika laserowego paralizator PHAZZER wyposażony jest także w wbudowaną latarkę ledową o zasięgu do 45 metrów. Paralizator zasilany jest akumulatorem umiejscowionym w rękojeści, ładowanym za pomocą ładowarki sieciowej na 230 V. Dodatkową, absolutną nowością wyróżniającą paralizatory PHAZZER od innych paralizatorów obezwładniających na odległość jest opcja załadowania do paralizatora kartridży które zamiast rażenia napastnika prądem mogą obezwładnić go uderzeniem kulą gumową, kulą z pudrem pieprzowym lub chmurą pieprzową. Wszystko zależy od zastosowanego kartridża. Jest to więc absolutna nowość na światowym rynku artykułów obronnych bez zezwoleń. Daje nam bowiem możliwość dopasowania rodzaju i siły środka obronnego do skali zagrożenia w którym się znajdziemy. Paralizatory PHAZZER posiadają polskie badania dopuszczające ich posiadanie bez zezwoleń. Mogą być używane zarówno przez pełnoletnie osoby cywilne jak i policję, straż miejską oraz inne służby ochrony. w zestawie: > kartridż z elektrodami zasięg do 4,5m – ciemny żółty > kartridż z pudrem pieprzowym zasięg do 3,5m – różowy > kabura kordurowa > akumulator litowo jonowy: 2x3.6V/700mAh > ładowarka sieciowa:100V-240V/50Hz-60Hz/180mA wraz z nakładką pasującą do gniazd sieciowych w krajach UE > polska instrukcja obsługi Paralizatory PHAZZER po zamówieniu telefonicznym odbierane są w sieci sklepów patronackich broń.pl. Adres sklepu uzyskasz podczas składania zamówienia lub na stronie www.bron.pl.
sprawdź cenę w sklepieKartridż z elektrodami zasięg do 4,5m ciemny żółty

Kartridż zapasowy do paralizatora PHAZZER z elektrodami o zasięu do 4,5m - żółty.Absolutna nowość! Produkt dostępny od grudnia 2011. Paralizatory PHAZZER to bardzo skuteczne i nowoczesne urządzenia obronne których podstawowym zadaniem jest obezwładnienie napastnika ładunkiem elektrycznym wystrzeliwanym na odległość aż do 6,5 metra. Dwie elektrody połączone cienkim przewodem z paralizatorem wystrzeliwane są z kartridża za pomocą sprężonego azotu z prędkością ok. 50 m/sec. Po trafieniu w napastnika wbijają się w jego ubranie małymi harpunami i od razu porażają go prądem. Napastnik nie jest już wtedy zdolny do żadnej reakcji obronnej. Paralizator poraża natychmiastowo jego centralny system nerwowy dawką prądu o napięciu 114 000 V (ENFORCER) i 80 000 V (DRAGON), nie pozostawiając przy tym żadnych długotrwałych obrażeń i następstw. Celne trafienie napastnika gwarantuje nam celownik laserowy zamontowany na stałe w obudowie paralizatora, uruchamiany automatycznie zawsze po odbezpieczeniu urządzenia. Po wystrzeleniu kartridży urządzenie można używać kontaktowo tak jak każdego tradycyjnego paralizatora. Porażając nim napastnika prąd działa na jego mięśnie obwodowe, nie przechodzi na inne osoby podczas kontaktu bezpośredniego. Oprócz celownika laserowego paralizator PHAZZER wyposażony jest także w wbudowaną latarkę ledową o zasięgu do 45 metrów. Paralizator zasilany jest akumulatorem umiejscowionym w rękojeści, ładowanym za pomocą ładowarki sieciowej na 230 V. Dodatkową, absolutną nowością wyróżniającą paralizatory PHAZZER od innych paralizatorów obezwładniających na odległość jest opcja załadowania do paralizatora kartridży które zamiast rażenia napastnika prądem mogą obezwładnić go uderzeniem kulą gumową, kulą z pudrem pieprzowym lub chmurą pieprzową. Wszystko zależy od zastosowanego kartridża. Jest to więc absolutna nowość na światowym rynku artykułów obronnych bez zezwoleń. Daje nam bowiem możliwość dopasowania rodzaju i siły środka obronnego do skali zagrożenia w którym się znajdziemy. Kardridż jednorazowy.Paralizatory PHAZZER po zamówieniu telefonicznym odbierane są w sieci sklepów patronackich broń.pl. Adres sklepu uzyskasz podczas składania zamówienia lub na stronie www.bron.pl.
sprawdź cenę w sklepieŁadowarka do paralizatorów PHAZZER 855700014

Ładowarka do paralizatorów PHAZZER DRAGON i ENFORCER.PHAZZERParalizatory marki PHAZZER to bardzo skuteczne i nowoczesne urządzenia obronne których podstawowym zadaniem jest obezwładnienie napastnika ładunkiem elektrycznym wystrzeliwanym na odległość aż do 6, 5 metra. Urządzenia te są przeznaczone zarówno dla służb mundurowych jak i osób prywatnych. Dwie elektrody połączone cienkim przewodem z paralizatorem wystrzeliwane są z kartridża za pomocą sprężonego azotu z prędkością ok. 50 m/sec.Po trafieniu w napastnika wbijają się w jego ubranie małymi harpunami i od razu porażają go prądem. Napastnik nie jest już wtedy zdolny do żadnej reakcji obronnej. Paralizator poraża natychmiastowo jego centralny system nerwowy dawką prądu o napięciu 114 000 V (ENFORCER) i 80 000 V (DRAGON), nie pozostawiając przy tym żadnych długotrwałych obrażeń i następstw. Celne trafienie napastnika gwarantuje nam celownik laserowy zamontowany na stałe w obudowie paralizatora, uruchamiany automatycznie zawsze po odbezpieczeniu urządzenia.Po wystrzeleniu kartridży urządzenie można używać kontaktowo tak jak każdego tradycyjnego paralizatora. Porażając nim napastnika prąd działa na jego mięśnie obwodowe, nie przechodzi na inne osoby podczas kontaktu bezpośredniego.
sprawdź cenę w sklepieRaca Aba TITAN SPEED - 20 sztuk

Przeznaczone do wystrzeliwania z pistoletów hukowych i gazowych.Opakowanie – 20 szt.
sprawdź cenę w sklepieGogle taktyczne PELTOR Maxim 2x2 zestaw

Rewolucyjna, bezpieczna oprawka, która pozwala na zamianę w ciągu kilku sekund zwykłych okularów na doskonale chroniące gogle. Dzięki szybkiemu i łatwemu systemowi można zmienić płaskie zauszniki na szeroki elastyczny pas zapewniający stabilne dopasowanie. Taśma daje możliwość noszenia płaskich gogli z ochronnikami słuchu firmy Peltor bez pomniejszania ich właściwości tłumiących. Ten zaawansowany technologicznie dwusoczewkowy model został również po raz pierwszy w historii wyposażony w Air Seal firmy Peltor, co zwiększa komfort i odporność na uderzenia. System wentylujący zaprojektowano tak, by uwalniał ciepło i zapobiegał zaparowaniu szkieł. Łatwy system wymiany szkieł. Idealny zestaw do użytku wewnątrz i na zewnątrz.
sprawdź cenę w sklepieNóż atrapa gumowa Cold Steel Rubber Tr. Recon Tanto

Nóż zaprojektowany specjalnie pod kątem ćwiczeń. Wykonana z wytrzymałej gumy kopia modelu Recon Tanto - słynnego noża taktycznego firmy Cold steel. Znakomicie nadaje się do treningu walki na noże.
sprawdź cenę w sklepieUbranie Jesienne Liście

Bluza i spodnie w kamuflażu typu " liście" stworzone z myślą o myśliwych. Bluza posiada lużny krój, co umożliwa noszenie pod nią kilku warst odzieży. Bluza dobrze chroni przed deszczem, posiada regulowany kaptur oraz kryty patką zamek główny. Dwie obszerne kieszenie przednie umożliwają wygodne schowanie dłoni podczas wiatru lub deszczu. Spodnie z kompletu można załozyć bezpośrednio na nasze, dzięki rozpinanym z boku nogawkom oraz regulacji pasa.
sprawdź cenę w sklepieGaz obronny UMAREX PERFECTA POLICE 50 ml

Gaz obronny na bazie kapsaicyny firmy UMAREX. Skuteczny także na osoby pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Bezpośrednim efektem działania gazu jest paraliż układu oddechowego, pieczenie oczu, nosa oraz duszenie uniemożliwiające dalszy atak napastnika.
sprawdź cenę w sklepieKubotan metalowy z gazem pieprzowym MACE

Miotacze gazu pieprzowego marki MACE ® charakteryzują się bardzo silną formułą naturalnego pieprzu OC pozyskiwanego z papryki cayenne. Dzięki 10% stężeniu OC z 2 milionami jednostek SHU (Scoville'a) efekty działania trwają do 45 minut. Obezwładniają także osoby pod wpływem alkoholu i narkotyków.Kubotan z gazem pieprzowym marki MACE ® to połączenie dwóch narzędzi bardzo przydatnych do samoobrony. Miotacza gazu pieprzowego, którego można użyć utrzymując napastnika na dystans oraz kubotana niezwykle przydatnego podczas obrony w kontakcie bezpośrednim z napastnikiem. Kubotan marki MACE ® posiada wymienny wkład z gazem pieprzowym.
sprawdź cenę w sklepieRewolwer alarmowy ZORAKI K-6L 4,5", kal. 6mm LONG, czarny, okładzina czarna ABS

Ze względu na zapisy ustawowe produktu tego nie wysyłamy kurierem ani pocztą bezpośrednio do klienta. Dostawa produktu lub odbiór osobisty następuje poprzez nasze partnerskie, koncesjonowane sklepy w całym kraju.Odbiór osobisty - opis sposobu dostawyRewolwery alarmowe ZORAKI K-6L to najnowsza propozycja w naszej ofercie. Są to rewolwery strzelające przedłużonym nabojem hukowym 6mm LONG, dającym mocniejszy huk niż standartowe kapiszony 6mm SHORT. Modele K-6L znakomicie sprawdzą się zarówno jako urządzenie odstraszające potencjalnych napastników czyli do samoobrony, oraz do wystrzeliwania rac, podczas wydarzeń okolicznościowych lub ratunkowo przy wzywaniu pomocy. Wykończenie na najwyższym poziomie, funkcjonalny ejector (wyrzutnik łusek) płynna praca mechanizmów, to tylko niektóre zalety rewolweru K-6LW trybie DA można oddać 9 strzałów jeden po drugim. Napięcie kurka przed oddaniem strzału, skraca drogę spustu i znacznie poprawia celność (tryb SA). Dodatkowym atutem rewolweru Zoraki jest funkcjonalny ejector (wyrzutnik łusek), ułatwiający opróżnienie komór bębna z wystrzelonych nabojów hukowych.Rewolwer ZORAKI jakością i niezawodnością wykonania dorównuje broni palnej czołowych światowych producentów. Szkielet broni wykonany jest w pełni z metalu, co zapewnia realistyczną wagę i pełne bezpieczeństwo użytkowania.Urządzenie przystosowane jest tylko i wyłącznie do stosowania naboi hukowych 6 mm Long firmy Umarex, bez materiału miotającego. Dzięki odpowiedniej budowie bębna rewolweru i zastosowanym w nim zabezpieczeniom, rewolweru tego nie da się przerobić na broń palną ostrą. Nie pasuje do niego żadna inna amunicja hukowa, gazowa ani ostra. Zabroniona jest jakakolwiek ingerencja w jego budowę oraz stosowanie innego rodzaju nabojów niż 6mm Flobert ( Long) firmy UMAREX Niemcy. Rewolwer jest dostępny bez zezwoleń tylko dla osób pełnoletnich.Wyłączny importer w Polsce – Firma KOLTER – dysponuje badaniami i opiniami, które potwierdzają, że rewolwer ZORAKI R1 mod. K-10 spełnia wymogi broni alarmowej do 6mm i że można go kupić i posiadać bez zezwolenia. „Wyrób podlega ochronie patentowej. Wszelkie próby kopiowania i podrabiania produktu są zabronione” W komplecie wraz z rewolwerem otrzymujemy: polimerową walizkę, wycior, nasadkę do rac, kartę gwarancyjną z instrukcją obsługi
sprawdź cenę w sklepieGaz pieprzowy Walther Pro Secur 53ml. - strumień stożkowy

Gaz pieprzowy w PRO SECUR marki Walther to jeden z najlepszych gazów pieprzowych na polskim rynku.Gaz żel - obezwładniający pieprzowy o wydłużonym działaniu PRO SECUR jest nowością na polskim rynku. Strumień żelu jest rozpraszany w kształcie stożka, dzięki drobnemu rozpyleniu poszczególne cząstki są szybciej wdychane, a działanie gazu występuje natychmiastowo. Możliwość użycia przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych, np. przy silnym wietrze.Gaz charakteryzuje się bardzo dużym stężeniem środka obezwładniającego - 10% stężenie OC z 2 milionami jednostek SHU (Scoville'a). Dzięki temu efekty działania trwają do 45 minut. Obezwładnia także osoby pod wpływem alkoholu i narkotyków. Posiada blokadę Flip-Top zabezpieczającą przed przypadkowym użyciem gazu
sprawdź cenę w sklepieGaz pieprzowy Walther Pro Secur 74 ml. - strumień stożkowy

Gaz pieprzowy PRO SECUR marki Walther to jeden z najlepszych gazów pieprzowych na polskim rynku.Gaz żel - obezwładniający pieprzowy o wydłużonym działaniu PRO SECUR jest nowością na polskim rynku. Strumień żelu jest rozpraszany w kształcie stożka, dzięki drobnemu rozpyleniu poszczególne cząstki są szybciej wdychane, a działanie gazu występuje natychmiastowo. Możliwość użycia przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych, np. przy silnym wietrze.Gaz charakteryzuje się bardzo dużym stężeniem środka obezwładniającego - 10% stężenie OC z 2 milionami jednostek SHU (Scoville'a). Dzięki temu efekty działania trwają do 45 minut. Obezwładnia także osoby pod wpływem alkoholu i narkotyków. Posiada blokadę Flip-Top zabezpieczającą przed przypadkowym użyciem gazu.
sprawdź cenę w sklepieMiotacz gazu pieprzowego HotShot

Sekret wyjątkowej skuteczności HotShota polega na tym, że zastosowano błyskawicznie działający mechanizm wyzwalający w ułamku sekundy duże ciśnienie, które wyrzuca chmurę pieprzowego pyłu z ogromną szybkością. Żaden napastnik nie jest w stanie uniknąć obezwładniającej skuteczności czynnika rażącego. Naciśnięcie spustu powoduje błyskawiczne wyzwolenie ładunku ciśnieniowego i rozprzestrzenienie chmury pieprzowej z szybkością do 40m/s na dystansie do 5m. W ten sposób tworzy się bariera ochronna między nami, a napastnikiem. Dla porównania standardowy gaz pieprzowy wyrzuca środek rażący zprędkością tylko około 5 m/s. Dodatkowo pył pieprzowy jest suchy i łatwiej wchłania się przez drogi oddechowe niż rozpylony płyn.HotShot jest tak skonstruowany, aby był nie tylko skuteczny lecz także prosty w użyciu. Osoby które dotąd nie miały do czynienia z urządzeniami do samoobrony będą mogły w bezpieczny sposób posłużyć się HotShotem w sytuacji awaryjnej. Spust jest tak skonstruowany, że nie ma ryzyka przypadkowego uruchomienia. Dokładnie ilustruje to film szkoleniowy umieszczony na stronie kolter.pl oraz broń.pl. Do każdego urządzenia dołączona jest GRATIS instruktażowa płyta DVD. Urządzenie osiąga dzięki temu skuteczność rażenia, porównywalną jedynie z bronią gazową palną. Strumień gazu jest tak szybki, że pokonuje odległość 3 m w czasie zaledwie 0,2 sekundy. Przy czasie reakcji człowieka na poziomie 0,8 sekundy daje to pewność, że napastnik nie jest w stanie uniknąć natychmiastowego działania obezwładniającego. Mechanizm uwalniania ciśnienia zapewnia sprawność działania w każdym kierunku, w każdej pozycji jak również w ekstremalnych warunkach pogodowych, co do tej pory było podstawową wadą funkcjonowania ręcznych miotaczy gazowych, które w niższych temperaturach wykazuja spadek ciśnienia i słabsze działanie. Badania wykazały 99,5% skuteczności działania we wszystkich warunkach testowych.PEPPERBALL jest marką profesjonalnych urządzeń obronnych stosowanych przez osoby cywilne oraz służby mundurowe w stanach zjednoczonych już od 10 lat. Firma NONLETHALSOLUTIONS stawia sobie za cel tworzenie tzw. broni "niezabijającej". Dużą zaletą produktu HotShot są wymienne wkłady dzięki którym produkt nie jest urządzeniem jednorazowego użytku.
sprawdź cenę w sklepiePistolet gazowy RMG-23

PRODUKT DOSTĘPNY BEZ ZEZWOLENIA.RMG-23 - pistolet na wkład z gazem obezwładniającym.Termin przydatności gazu to aż 3 lata. Pojemnik z gazem może być przez cały czas zamontowany w pistolecie bez ryzyka wystąpienia jakiegokolwiek uszkodzenia.Jaka jest najskuteczniejsza forma obrony?Najlepszą i najskuteczniejszą formą obrony jest oczywiści atak. Niemniej jednak, aby był skuteczny, musi być pewny i szybki. Dodatkowym elementem zwiększającym szansę powodzenia obrony jest bez wątpienia zaskoczenie. Mimo wszystko, skuteczną i pewną obronne może nam zapewnić wyłącznie pistolet gazowy.Czym i jak można się skutecznie bronić?Najczęściej stosowanymi na świecie środkami obronny są różnego rodzaju gazy paraliżujące. Najlepsze z nich zawierają środek o nazwie ALKALOID. Składnik ten zastosowany w pistolecie gazowym RMG-23 powoduje silne duszności, pieczenie i brak możliwości swobodnego oddychania. Oprócz tego, napastnik zostaje skutecznie obezwładniony na okres około 20 minut. Pistolet RMG-23 dostępny jest on bez zezwolenia policji tylko dla osób pełnoletnich .W odróżnieniu od zwykłego pojemnika z gazem, RMG-23 przy dobyciu z kabury działa odstraszająco na napastnika, a samo użycie pistoletu jest w wielu przypadkach zbyteczne. Ponadto gaz wystrzelony z pistoletu RMG-23 zapewnia znacznie większy zasięg, niż ma to miejsce w przypadku użycia zwykłego pojemnika z gazem. Natomiast w sytuacji stresowej pistolet umożliwia precyzyjne skierowanie chmury gazowej wychodzącej z lufy w stronę napastnika. Jeden zasobnik gazowy wystarcza aż na 10 wystrzałów gazu.USTAWA z dnia 21 maja 1999 r. o broni i amunicji. (Dz. U. Nr 53, poz. 549)Rozdział 2Zasady i warunki wydawania i cofania pozwoleń na broń oraz dysponowania bronią i amunicjąArt. 11. Pozwolenia na broń nie wymaga się w przypadku:1) posiadania broni palnej wytworzonej przed rokiem 1850,2) gromadzenia broni w zbiorach muzealnych na podstawie odrębnych przepisów,3) dysponowania bronią przez przedsiębiorców dokonujących obrotu bronią i amunicją na podstawie koncesji lub świadczących usługi rusznikarskie na podstawie odrębnych przepisów, o ile jest to związane bezpośrednio z prowadzeniem działalności gospodarczej,4) używania broni w celach sportowych, szkoleniowych lub rekreacyjnych na strzelnicy działającej na podstawie zezwolenia właściwego organu,5) posiadania broni alarmowej o kalibrze do 6 mm,6) posiadania ręcznych miotaczy gazu obezwładniającego,7) posiadania przedmiotów przeznaczonych do obezwładniania osób za pomocą energii elektrycznej o średniej wartości prądu w obwodzie nie przekraczającej 10 mA i energii nie przekraczającej 300 mJ.
sprawdź cenę w sklepiePistolet gazowy KOLTER RMG-19

PRODUKT DOSTĘPNY BEZ ZEZWOLENIA.KOLTER RMG-19 model GLOCK. Pistolet na wkład z gazem obezwładniającym. W komplecie zasobnik z gazem.Termin skuteczności gazu to aż 3 lata.Pojemnik z gazem może pozostawać cały czas zamontowany w pistolecie bez ryzyka wystąpienia jakiegokolwiek uszkodzenia.Jaka jest najskuteczniejsza forma obrony?Najlepszą i najskuteczniejszą formą obrony jest oczywiście pewny i szybki atak. Dodatkowym elementem zwiększającym szansę powodzeniajest bez wątpienia zaskoczenie. Skuteczną i pewną obronę może nam zapewnić właśnie pistolet gazowy.Czym i jak można się skutecznie bronić?Najczęściej stosowanymi na świecie środkami obrony są różnego rodzaju gazy paraliżujące. Najlepsze z nich zawierają środek o nazwie ALKALOID. Składnik ten, zastosowany w pistolecie gazowym KOLTER RMG-19, powoduje silne duszności, pieczenie i niemożność swobodnego oddychania. Napastnik zostaje skutecznie obezwładniony na okres około 20 minut. KOLTER RMG-19 jest dostępny bez zezwolenia policji, tylko dla osób pełnoletnich .Jaka jest różnica między pistoletem gazowym RMG, a zwykłym pojemnikiem z gazem?W odróżnieniu od zwykłego pojemnika z gazem, KOLTER RMG-19 już przy dobyciu z kabury działa odstraszająco na napastnika, więc samo użycie pistoletu jest w wielu przypadkach zbyteczne. KOLTER RMG-19 zapewnia dobry zasięg,wystrzeliwanego gazu. Natomiast w sytuacji stresowej pistolet umożliwia precyzyjne skierowanie chmury gazowej wychodzącej z lufy w stronę napastnika. Jeden zasobnik wystarcza aż na 10 wystrzałów gazu.Czy KOLTER RMG-19 to dobry i sprawdzony pistolet?KOLTER RMG-19 to replika jednego z najpopularniejszych pistoletów na świecie. Dzięki umieszczeniu magazynka z zasobnikiem w rękojeści, KOLTER RMG-19 wyglądem i wagą wiernie przypomina oryginał. Magazynek na zasobnik pozwala załadować pistolet zaledwie w kilka sekund, a zewnętrzny bezpiecznik wyraźnie i czytelnie wskazuje, czy pistolet jest odbezpieczony i gotowy do skutecznego użycia. Gaz ALKALOID działa także skutecznie na napastników będących pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających, a jego termin ważności to 3 lata.Jak nosić pistolet KOLTER RMG-19?Do pistoletu gazowego KOLTER RMG-19 można dokupić skórzane kabury operacyjne, które łatwo zamocować do pasa spodni. Jeżeli kupimy szelki, kaburę będziemy mogli zamocować pod pachą, co sprawi, że noszenie pistoletu KOLTER RMG-19 nie będzie stanowiło dla nas najmniejszego problemu.USTAWA z dnia 21 maja 1999 r. o broni i amunicji. (Dz. U. Nr 53, poz. 549)Rozdział 2Zasady i warunki wydawania i cofania pozwoleń na broń oraz dysponowania bronią i amunicjąArt. 11. Pozwolenia na broń nie wymaga się w przypadku:1) posiadania broni palnej wytworzonej przed rokiem 1850,2) gromadzenia broni w zbiorach muzealnych na podstawie odrębnych przepisów,3) dysponowania bronią przez przedsiębiorców dokonuj
sprawdź cenę w sklepieGaz pieprz PERFECTA POLICE 50x2+alarm osob.

Powiększony zestaw do skutecznej obrony osobistej, w skład którego wchodzą: dwa mocne gazy żelowe o 10% zawartości capsaicyny oraz alarm osobisty emitujący bardzo głośny sygnał dźwiękowy rzędu 105 decybeli, odstraszający napastnika i alarmujący otoczenie.Coraz częściej słyszymy o pobiciach, kradzieżach, wymuszeniach, rozbojach dokonywanych na ulicach naszych miast. Odpowiednie służby nie zawsze reagują wystarczająco szybko i nie zawsze są w stanie nam pomóc. Dlatego trzeba obronić się samemu w sytuacjach, gdy zagrożone jest nasze mienie, zdrowie lub życie. W naszym zestawie obronnym znajdują się dwa bardzo skuteczne narzędzia do samoobrony, które nie wymagają pozwolenia policji i co najważniejsze są bardzo proste w obsłudze, ich użycie jest instynktowne i nie wymaga żadnych kosztownych szkoleń.Gaz pieprzowy Perfecta Police to gaz pieprzowy, o wysokim 10% stężeniu czynnika drażniącego - kapsaicyny. Ten organiczny środek występuje w papryce chilli i odpowiada za jej ostry, piekący smak. Dzięki temu, gaz Perfecta Police działa agresywnie na receptory bólu, wywołując pieczenie i podrażnienie w jamie ustnej, podrażnienie oczu i nosa, duszności oraz ogólny dyskomfort u napastnika uniemożliwiając dalszy atak. Ciśnienie w pojemniku, miota strumień gaz na odległość do 4 metrów, co w praktyce zapobiega wejściu w bezpośredni kontakt z agresorem. Zastosowany gaz w formie żelu, o strumieniu balistycznym, ma znaczną przewagę nad gazem w postaci tzw. chmury. Dzięki temu gaz Perfecta Police jest w praktyce niewrażliwy na działanie wiatru, co wyklucza możliwość przyjęcia gazu na siebie, miotany strumień jest bardziej precyzyjny, a lepka konsystencja gazu doskonale przywiera do skóry i ubrania, potęgując tym samym jego działanie. Gaz Perfecta w sytuacji zagrożenia, można również stosować w pomieszczeniach oraz ograniczonych przestrzeniach np. winda. Skuteczność gazu została potwierdzona na osobach pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Naszą drugą linię obrony stanowi Alarm osobisty DX 111, równie skuteczny jak gaz. Obronne działanie alarmu osobistego polega w razie wystąpienia zagrożenia, na emisji bardzo głośnego sygnału dźwiękowego rzędu aż 105 decybeli, który powoduje panikę napastnika oraz zwraca uwagę przechodniów na zaistniałą sytuację. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta i ogranicza się do włączenia i wyłączenia alarmu. Alarm może być uruchamiany na dwa sposoby: po wyrwaniu zabezpieczenia sznurkowego, bądź osobiście za pomocą przycisku znajdującego się w górnej części urządzenia. Urządzenie posiada plastikowy klips, dzięki któremu może być przymocowane do cennego dla nas przedmiotu np. walizki bądź damskiej torebki. Następnie wystarczy założyć tylko zabezpieczenie sznurkowe na rękę. Wyrwanie nam z rąk torebki, powoduje równoczesne wyrwanie zawleczki i automatyczne włączeni
sprawdź cenę w sklepieLusterko do pałki teleskopowej KOLTER GUARD (małe)

Lusterko panoramiczne które można zamontować na pałce teleskopowej i używać do kontroli wnętrza pomieszczenia czy podwozi samochodów. - średnica lustra: 71 mm. - małe lusterko uniwersalne- montowane na pałce- trwała konstrukcja- kompaktowe wymiary
sprawdź cenę w sklepiePałka KOLTER-GUARD telesk. niehartowana 21" EXB21N

Pałka teleskopowa o długości 21” (53 cm).Model przeznaczony do dyskretnego przenoszenia. Dzięki niewielkim rozmiarom często stosują ją funkcjonariusze działający po cywilnemu.Powierzchnia elementów rozkładanych pałki jest chromowana na czarno. Dlatego są odporne na otarcia spowodowane rozkładaniem i składaniem oraz na otarcia powstałe podczas uderzeń.Chwyt z antyalergicznej gumy umożliwia pewne i mocne trzymanie.W zestawie znajduje się bardzo funkcjonalna kabura z tworzywa sztucznego.
sprawdź cenę w sklepiePałka gumowa krótka czarna

Najczęściej używanymi środkami przymusu bezpośredniego a także jako narzędzie do ochrony własnej są różnego rodzaju pałki stosowane przez formacje mundurowe. - długość całkowita: 435 mm- wykonanie: guma
sprawdź cenę w sklepieSaperka do pałki teleskopowej KOLTER-GUARD

Wymienna końcówka do pałki teleskopowej, w postaci stalowej łopatki, przeznaczona dla służb mundurowych, zespołów ratowniczych i firm ochrony.Narzędzie można błyskawicznie założyć na pałkę teleskopową. Po odkręceniu oryginalnego zakończenia, wystarczy na jego miejsce wkręcić końcówkę z wybraną funkcją. Łopatkę wykonano z hartowanej stali, jej brzegi są naostrzone i dobrze radzą sobie z cięciem. Narzędzie może być blokowane w dwóch pozycjach, dzięki czemu spełnia funkcję saperki, kilofa i improwizowanej siekiery.Pasuje do wszystkich modeli pałek teleskopowych z serii Kolter-Guard ( nie pasuje do pałek z serii Walther PRO-SECURE )
sprawdź cenę w sklepieParalizator KOLTER-GUARD SCORPY MAX

Ze względu na zapisy ustawowe produktu tego nie wysyłamy kurierem ani pocztą bezpośrednio do klienta.Dostawa produktu lub odbiór osobisty następuje poprzez nasze partnerskie, koncesjonowane sklepy w całym kraju.Odbiór osobisty - opis sposobu dostawy Paralizatory to jedne z najpopularniejszych na świecie urządzeń obronnych bez zezwoleń. Stosowane są zarówno przez osoby cywilne jak i policję, straż miejską oraz inne służby ochrony. Są to urządzenia generujące impulsy elektryczne o wysokim napięciu i niskim natężeniu, powodujące skurcze, zwiotczenia i bóle mięśni. Paraliżują one układ nerwowo-mięśniowy napastnika obezwładniając go na czas ok. 10-15 minut nie wyrządzając mu przy tym żadnych trwałych obrażeń. Przyłożenie elektrod powoduje zamknięcie obwodu elektrycznego przez co mięśnie obwodowe napastnika rażone są prądem o wysokim napięciu od 150.000 do 500.000 V. Prąd działa tylko na mięśnie obwodowe napastnika przez co nie przechodzi na osobę broniącą się. Źródłem zasilania są 9 baterie alkaliczneumieszczone w rękojeści. Paralizatory działają nawet przez grube ubranie. Bez zezwolenia posiadać można obecnie paralizatory o natężeniu prądu do 10 mA.Wszystkie oferowane przez naszą firmę paralizatory są dopuszczone odpowiednimi badaniami i atestami do obrotu i posiadania bez zezwolenia. Wszystkie poniższe modele posiadają praktyczną zapinkę do paska. Proponujemy także skórzane kabury do wszystkich modeli.Paralizator KOLTER-GUARD SCORPY MAXPierwszy paralizator na świecie z innowacyjnym systemem podwójnej obrony: prądem i gazem zasilany dodatkowo przez dwie baterie 9V. Paralizator bardzo skutecznie i szybko poraża prądem, a dodatkowo wbudowany miotacz gazu obezwładnia gazem biologicznym na odległość do 3 m. Gaz działa także na osoby pod wpływem alkoholu, narkotyków i innychśrodków odurzających. Działa skutecznie także na zwierzęta. Włączniki gazu i prądu działają niezależnie od siebie. Wyrzut gazu uruchamiany jest kciukiem a uderzenie prądowe palcem wskazującym.
sprawdź cenę w sklepieKartridż z farbą zasięg do 7,5m zielony

Kartridż do paralizatora PHAZZER o zasięgu do 7,5m, który zawiera kulkę z farbą, dającą możliwość oznaczenia celu (np. podejrzanej osoby).Absolutna nowość! Produkt dostępny od grudnia 2011. Po wystrzeleniu kartridża zawierającego puder pieprzowy urządzenie można używać kontaktowo tak jak każdego tradycyjnego paralizatora. Porażając nim napastnika prąd działa na jego mięśnie obwodowe, nie przechodzi na inne osoby podczas kontaktu bezpośredniego. Oprócz celownika laserowego paralizator PHAZZER wyposażony jest także w wbudowaną latarkę ledową o zasięgu do 45 metrów. Paralizator zasilany jest akumulatorem umiejscowionym w rękojeści, ładowanym za pomocą ładowarki sieciowej na 230 V. Paralizatory PHAZZER po zamówieniu telefonicznym odbierane są w sieci sklepów patronackich broń.pl. Adres sklepu uzyskasz podczas składania zamówienia lub na stronie www.bron.pl.
sprawdź cenę w sklepieKartridż z kulą pieprz. zasięg do 7,5m czerwony

Kartridż do paralizatora PHAZZER o zasięgu do 7,5m, który zawiera kulkę z silnie drażniącym pudrem pieprzowym.Absolutna nowość! Produkt dostępny od grudnia 2011. Po wystrzeleniu kartridża zawierającego kulkegumową urządzenie można używać kontaktowo tak jak każdego tradycyjnego paralizatora. Porażając nim napastnika prąd działa na jego mięśnie obwodowe, nie przechodzi na inne osoby podczas kontaktu bezpośredniego. Oprócz celownika laserowego paralizator PHAZZER wyposażony jest także w wbudowaną latarkę ledową o zasięgu do 45 metrów. Paralizator zasilany jest akumulatorem umiejscowionym w rękojeści, ładowanym za pomocą ładowarki sieciowej na 230 V. Kardridż jednorazowy.Paralizatory PHAZZER po zamówieniu telefonicznym odbierane są w sieci sklepów patronackich broń.pl. Adres sklepu uzyskasz podczas składania zamówienia lub na stronie www.bron.pl.
sprawdź cenę w sklepiePistolet gazowy KOLTER RMG-19

PRODUKT DOSTĘPNY BEZ ZEZWOLENIA.KOLTER RMG-19 model GLOCK. Pistolet na wkład z gazem obezwładniającym. W komplecie zasobnik z gazem.Termin skuteczności gazu to aż 3 lata.Pojemnik z gazem może pozostawać cały czas zamontowany w pistolecie bez ryzyka wystąpienia jakiegokolwiek uszkodzenia.Jaka jest najskuteczniejsza forma obrony?Najlepszą i najskuteczniejszą formą obrony jest oczywiście pewny i szybki atak. Dodatkowym elementem zwiększającym szansę powodzeniajest bez wątpienia zaskoczenie. Skuteczną i pewną obronę może nam zapewnić właśnie pistolet gazowy.Czym i jak można się skutecznie bronić?Najczęściej stosowanymi na świecie środkami obrony są różnego rodzaju gazy paraliżujące. Najlepsze z nich zawierają środek o nazwie ALKALOID. Składnik ten, zastosowany w pistolecie gazowym KOLTER RMG-19, powoduje silne duszności, pieczenie i niemożność swobodnego oddychania. Napastnik zostaje skutecznie obezwładniony na okres około 20 minut. KOLTER RMG-19 jest dostępny bez zezwolenia policji, tylko dla osób pełnoletnich .Jaka jest różnica między pistoletem gazowym RMG, a zwykłym pojemnikiem z gazem?W odróżnieniu od zwykłego pojemnika z gazem, KOLTER RMG-19 już przy dobyciu z kabury działa odstraszająco na napastnika, więc samo użycie pistoletu jest w wielu przypadkach zbyteczne. KOLTER RMG-19 zapewnia dobry zasięg,wystrzeliwanego gazu. Natomiast w sytuacji stresowej pistolet umożliwia precyzyjne skierowanie chmury gazowej wychodzącej z lufy w stronę napastnika. Jeden zasobnik wystarcza aż na 10 wystrzałów gazu.Czy KOLTER RMG-19 to dobry i sprawdzony pistolet?KOLTER RMG-19 to replika jednego z najpopularniejszych pistoletów na świecie. Dzięki umieszczeniu magazynka z zasobnikiem w rękojeści, KOLTER RMG-19 wyglądem i wagą wiernie przypomina oryginał. Magazynek na zasobnik pozwala załadować pistolet zaledwie w kilka sekund, a zewnętrzny bezpiecznik wyraźnie i czytelnie wskazuje, czy pistolet jest odbezpieczony i gotowy do skutecznego użycia. Gaz ALKALOID działa także skutecznie na napastników będących pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających, a jego termin ważności to 3 lata.Jak nosić pistolet KOLTER RMG-19?Do pistoletu gazowego KOLTER RMG-19 można dokupić skórzane kabury operacyjne, które łatwo zamocować do pasa spodni. Jeżeli kupimy szelki, kaburę będziemy mogli zamocować pod pachą, co sprawi, że noszenie pistoletu KOLTER RMG-19 nie będzie stanowiło dla nas najmniejszego problemu.USTAWA z dnia 21 maja 1999 r. o broni i amunicji. (Dz. U. Nr 53, poz. 549)Rozdział 2Zasady i warunki wydawania i cofania pozwoleń na broń oraz dysponowania bronią i amunicjąArt. 11. Pozwolenia na broń nie wymaga się w przypadku:1) posiadania broni palnej wytworzonej przed rokiem 1850,2) gromadzenia broni w zbiorach muzealnych na podstawie odrębnych przepisów,3) dysponowania bronią przez przedsiębiorców dokonuj
sprawdź cenę w sklepiePistolet gazowy KOLTER RMG-19 SET RMG19.SET2

KOLTER RMG-19 model GLOCK. Pistolet na wkład z gazem obezwładniającym oraz akcesoriami w komplecie.W skład zestawu wchodzą:- pistolet KOLTER RMG z wkładem gazowym- zapasowy wkład gazu- kabura skórzana- szelki skórzane do kaburyTermin skuteczności gazu to aż 3 lata.Pojemnik z gazem może pozostawać cały czas zamontowany w pistolecie bez ryzyka wystąpienia jakiegokolwiek uszkodzenia.Jaka jest najskuteczniejsza forma obrony?Najlepszą i najskuteczniejszą formą obrony jest oczywiście pewny i szybki atak. Dodatkowym elementem zwiększającym szansę powodzeniajest bez wątpienia zaskoczenie. Skuteczną i pewną obronę może nam zapewnić właśnie pistolet gazowy.Czym i jak można się skutecznie bronić?Najczęściej stosowanymi na świecie środkami obrony są różnego rodzaju gazy paraliżujące. Najlepsze z nich zawierają środek o nazwie ALKALOID. Składnik ten, zastosowany w pistolecie gazowym KOLTER RMG-19, powoduje silne duszności, pieczenie i niemożność swobodnego oddychania. Napastnik zostaje skutecznie obezwładniony na okres około 20 minut. KOLTER RMG-19 jest dostępny bez zezwolenia policji, tylko dla osób pełnoletnich .Jaka jest różnica między pistoletem gazowym RMG, a zwykłym pojemnikiem z gazem?W odróżnieniu od zwykłego pojemnika z gazem, KOLTER RMG-19 już przy dobyciu z kabury działa odstraszająco na napastnika, więc samo użycie pistoletu jest w wielu przypadkach zbyteczne. KOLTER RMG-19 zapewnia dobry zasięg,wystrzeliwanego gazu. Natomiast w sytuacji stresowej pistolet umożliwia precyzyjne skierowanie chmury gazowej wychodzącej z lufy w stronę napastnika. Jeden zasobnik wystarcza aż na 10 wystrzałów gazu.Czy KOLTER RMG-19 to dobry i sprawdzony pistolet?KOLTER RMG-19 to replika jednego z najpopularniejszych pistoletów na świecie. Dzięki umieszczeniu magazynka z zasobnikiem w rękojeści, KOLTER RMG-19 wyglądem i wagą wiernie przypomina oryginał. Magazynek na zasobnik pozwala załadować pistolet zaledwie w kilka sekund, a zewnętrzny bezpiecznik wyraźnie i czytelnie wskazuje, czy pistolet jest odbezpieczony i gotowy do skutecznego użycia. Gaz ALKALOID działa także skutecznie na napastników będących pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających, a jego termin ważności to 3 lata.Jak nosić pistolet KOLTER RMG-19?Do pistoletu gazowego KOLTER RMG-19 można dokupić skórzane kabury operacyjne, które łatwo zamocować do pasa spodni. Jeżeli kupimy szelki, kaburę będziemy mogli zamocować pod pachą, co sprawi, że noszenie pistoletu KOLTER RMG-19 nie będzie stanowiło dla nas najmniejszego problemu.USTAWA z dnia 21 maja 1999 r. o broni i amunicji. (Dz. U. Nr 53, poz. 549)Rozdział 2Zasady i warunki wydawania i cofania pozwoleń na broń oraz dysponowania bronią i amunicjąArt. 11. Pozwolenia na broń nie wymaga się w przypadku:1) posiadania broni palnej wytworzonej przed rokiem 1850,2) gromadzenia broni w zbiorach m
sprawdź cenę w sklepieRace BOOSTER ROCKETS 10 szt.

Race BOOSTER ROCKETS - potrójny efekt: gwizd, błysk i huk. Race świetlne i hukowe przeznaczone do wystrzeliwania z pistoletów hukowych i gazowych.Opakowanie – 10 szt.
sprawdź cenę w sklepieRace SUPER EFFEKT

Race SUPER EFFEKT - flara + 4 kolory. Race świetlne i hukowe przeznaczone do wystrzeliwania z pistoletów hukowych i gazowych.Opakowanie – 10 szt.
sprawdź cenę w sklepieRaca pistoletowa JRP4 - 20 sztuk klasa 1.4 S

Opakowanie zawiera 20 rac w czterech różnych efektach.
sprawdź cenę w sklepieRaca Aba LEUCHTS - gwiazda, 10 sztuk kl. 1.4 S

Race Abba - flara ( gwiazda ) + 4 kolory. Race świetlne i hukowe przeznaczone do wystrzeliwania z pistoletów hukowych i gazowych.
sprawdź cenę w sklepieZestaw rac sylwestrowych 25 szt. PLUS

Race kal.15 mm można wystrzelić z pistoletów i rewolwerów wyposażonych nasadkę lub specjalny otwór. Wsadzoną do nasadki racę odpalają przy wystrzale wkłady sygnalizacyjne załadowane do magazynka broni hukowej. Raca wznosi się na wysokość ok. 30 m i wybucha, tworząc piękne efekty wizualne.W zależności od typu racy możemy uzyskać kolorową, rozbryzgową gwiazdkę o 5 efektownych formach, głośny gwizd i światło przez cały czas lotu racy, kolorową flarę oświetlającą - służąca także do alarmowania – w kolorze czerwonym, dającą głośny efekt hukowy. W zestawie znajduje się łącznie ok. 7 - 9 typów rac.W komplecie 100 szt wkładów hukowych Umarex do sygnalizatorów dźwiękowych kal. 6 mm Short.
sprawdź cenę w sklepieZestaw rac sylwestrowych 50 szt. PLUS

Race kal.15 mm dostosowane są do wystrzeliwania z pistoletów i rewolwerów posiadających nasadkę lub otwór do ich wystrzeliwania. Wkłady sygnalizacyjne załadowane w magazynek broni hukowej przy wystrzale odpala wsadzoną do nasadki racę. Ta po wystrzeleniu wznosi się na wysokość ok. 30 m i tam wybucha tworząc piękne efekty wizualne.W zależności od typu racy efekt może być jako: kolorowa-rozbryzgowa gwiazdka o 5 efektownych formach, głośny gwizd i światło przez cały czas lotu racy, kolorowa flara oświetlająca - służąca także do alarmowania - kolor czerwony, bardzo głośna hukowa. W zestawie znajduje się łącznie ok. 7 - 9 typów rac.W komplecie 100 szt wkładów hukowych Umarex do sygnalizatorów dźwiękowych kal. 6 mm Short.
sprawdź cenę w sklepieMaska przeciwgazowa MT-213

W związku z zagrożeniem terrorystycznym, jakie panuje na całym świecie, wszystkie formacje mundurowe powinny wyposażyć się w maski przeciwgazowe. Dotyczy to także służb ochrony, ponieważ często to właśnie one przybywają pierwsze na miejsce zdarzenia. W naszej ofercie posiadamy maski jednej z najbardziej znanych na świecie polskich firm – „Maskpolu”. Dane techniczne: - ochrona: układu oddechowego i twarzy- wykonanie: antyalergiczny silikon - rozmiar: 4 rozmiary- norma europejska PN-EN 136Zapewnia: - odporność materiału na przenikanie substancji toksycznych- szerokie pole widzenia- usuwanie potu poprzez zawór wydechowy bez konieczności zdejmowania maski- możliwość bezpośredniego mocowania elementu oczyszczającego różnych producentów- możliwość prowadzenia rozmowy, dzięki zastosowanej komorze fonicznej- niewielka masa maski (poniżej 600g)- długotrwałość przechowywania i użytkowania
sprawdź cenę w sklepieWykrywacz tlenku węgla i dymu KIDDE 2 w 1

Detektor 2IN1 służy do ochrony pomieszczeń przed pożarem i tlenkiem węgla. Urządzenie posiada dwa niezależne czujniki (sensory) umieszczone w jednej obudowie. Czujnik dymu monitoruje powietrze pod kątem obecności produktów powstających w trakcie spalania lub tlenia się przedmiotów. Czujnik tlenku węgla służy do monitorowania pomieszczeń pod kątem występowania czadu (CO).W przypadku wykrycia pożaru lub/i przekroczenia dopuszczalnego stężenia tlenku węgla automatycznie uruchamia się alarm akustyczny o sile 85 dB, alarm optyczny (czerwona dioda LED) oraz emitowane jest powiadomienie głosowe (w j. angielskim) informujące o rodzaju wykrytego zagrożenia. Wbudowany układ automatycznej kontroli sprawności monitoruje m. in. stan sensorów, baterii oraz wewnętrzne obwody. W przypadku wykrycia usterki włącza się sygnalizacja odpowiednia do uszkodzenia. Przycisk Test/Reset umożliwia kontrolę i obsługę detektora. Informacja o stężeniu CO powyżej 100 PPM zapisywana jest w pamięci urządzenia (funkcja Peak Level). Dzięki temu użytkownik może sprawdzić czy podczas jego nieobecności w pomieszczeniu nie został przekroczony ten poziom.Detektor wyposażony jest w system uniemożliwiający zamocowanie urządzenia bez prawidłowo zainstalowanych baterii. Specjalna blokada zabezpiecza przed przypadkowym demontażem urządzenia przez postronne osoby lub dzieci. Po upływie 7 lat do daty pierwszego uruchomienia urządzenie przypomina o konieczności wymiany.Zintegrowane zasilanie bateryjne zapewnia szybki montaż oraz gwarantuje prawidłowe działanie urządzenia niezależnie od napięcia w sieci.Zalecane miejsca montażu: w pobliżu kuchni, w pokoju dziennym, salonie, jadalni, sypialni, piwnicy, na strychu oraz miejsca, w których używane są urządzenia elektryczne mogące być zarzewiem ognia oraz urządzenia będące potencjalnym źródłem tlenku węgla np. kominek, elektryczne lub gazowe ogrzewacze pomieszczeń itp.
sprawdź cenę w sklepieMuszka TRU GLO HI VIZ GL2007-R

Muszka GL2007 (po lewej) pasuje do większości modeli oprócz wersji z kompensatorem. Dostępna jest z czerwonym światłowodem. Światłowód zamontowany jest na stałe i posiada specjalną bezbarwną osłonę, zabezpieczającą światłowód przed uszkodzeniem. Średnica światłowodu to 0,080" (ok. 2,03mm).
sprawdź cenę w sklepieWykrywacz tlenku węgla KIDDE Compact

Podstawowa wersja detektora przeznaczona do monitorowania pomieszczeń zagrożonych emisją tlenku węgla. Kontrola polega na cyklicznym pomiarze, co 30 sek., stężenia tlenku węgla w powietrzu. Przekroczenie dopuszczalnego poziomu CO sygnalizowane jest optycznie (czerwona dioda LED) oraz akustycznie (głośny, pulsacyjny alarm dźwiękowy o sile 85dB). Detektor posiada przycisk Test/Reset umożliwiający sprawdzenie przez użytkownika prawidłowości działania urządzenia. Układ kontroli sprawności monitoruje na bieżąco min.: sensor, wewnętrzne obwody oraz stan baterii. W przypadku wykrycia usterki włącza się informacja odpowiednia do wykrytego uszkodzenia. Zintegrowane zasilanie bateryjne umożliwia zamontowanie detektora w najbardziej optymalnym miejscu oraz gwarantuje ochronę również w przypadku zaniku napięcia zasilania w sieci.Dzięki specjalnie zaprojektowanej obudowie urządzenie oprócz montażu na ścianie, może być także postawione na płaskiej powierzchni np. na szafce nocnej w pobliżu łóżka.ZALETY CZUJNIKA* Technologia elektrochemiczna - jeden z najprecyzyjniejszych sensorów elektrochemicznych* Dłuższy o 40% okres pracy w porównaniu z poprzednimi modelami* Dwa razy mniejsze wymiary w porównaniu ze starszymi modelami* Głośna sygnalizacja alarmowa* Funkcja Test/Reset do kontroli i obsługi urządzenia* Zasilanie bateryjne zapewniające ochronę również przy zaniku napięcia zasilania* Możliwość montażu na ścianie lub postawienia detektora na płaskiej powierzchni* Sygnalizacja końca okresu działania detektora* Niski koszt eksploatacji, niewielkie wymiary oraz waga* Prosty sposób montażu i obsługi* Ergonomiczna i wytrzymała obudowa* 7 letnia gwarancjaDetektor posiada certyfikat potwierdzający spełnienie wymagań polskiej normy PN EN 50291: 2001 dla domowych detektorów tlenku węgla. Zgodność z tą normą została potwierdzona przez niezależną jednostkę badawczą British Standard Institute (BSI). Ponadto został pozytywnie zaopiniowany przez brytyjską organizację CORGI i jest polecany do montażu jako domowe zabezpieczenia przed tlenkiem węgla.
sprawdź cenę w sklepieKolczatka drogowa zdalnie sterowana BLK-R5

To zaawansowane urządzenie wykorzystywane przez specjalistyczne agencje ochrony. Umożliwia kontrolowanie ruchu na terenie dróg publicznych, wewnętrznych oraz terenów prywatnych. Kolczatka uruchamiana jest automatycznie. Dodatkowo spełnia funkcję progu zwalniającego co ułatwia kontrolowanie i kierowanie ruchem na zabezpieczanym terenie. Kolce uruchamiane są automatycznie za pomocą panelu sterowania, ich włączenie zajmuje mniej niż sekundę. Kolce ustawione w dwóch rzędach wykonane są ze stali i mają pusty okrągły przekrój, bez problemu penetrują nawet grube ogumienie samochodów terenowych. To profesjonalne urządzenie może również pełnić funkcję kolczatki stacjonarnej, np. Do zabezpieczania wjazdu na posesję.Świetnie sprawdzi się jako wyposażenie profesjonalnych służb ochrony np. Podczas zabezpieczania przejazdu gwiazd na teren koncertu, lub innego rodzaju imprez masowych na których istnieje możliwość wtargnięcia lub ataku za pomocą pojazdu samochodowego.
sprawdź cenę w sklepieRadiotelefon Motorola TLKR T6 - kpl. 2 szt.

Radiotelefon model T6Profesjonalnie wyposażony, wytrzymały i stylowy nowy radiotelefon TLKR T6 to idealne rozwiązanie, aby pozostać w kontakcie podczas wypraw w terenie. W domu, obozie, parku rozrywki lub podczas pieszych wycieczek.Model TLKR T6 posiada wiele użytecznych funkcji, m.in. kilka dźwięków dzwonka oraz baterie, które można ładować.Odporny na wilgoć i wstrząsy TLKR T6 z nasłuchem dwukanałowym oferuje zasięg do 8 km, dzięki czemu nigdy nie tracisz kontaktu z przyjaciółmi czy rodziną. Dane techniczne i podstawowe funkcje:- wyświetlacz LCD- zaczep do paska i pętla mocująca- zasięg do 6 km- 8 kanałów, 121 kodów- skanowanie / monitorowanie kanałów- funkcja VOX z akcesoriami - komunikacja bez użycia rąk - funkcja monitorowania pomieszczenia pojedyncze złącze 3,5 mm - blokada klawiatury- wskaźnik poziomu baterii- zaczep do paska- 5 podstawowych sygnałów połączenia- dźwięki klawiatury- podświetlenie- wskaźnik poziomu naładowania baterii
sprawdź cenę w sklepieRewolwer alarmowy ZORAKI K-6L 2,5", kal. 6mm LONG, niklowany, okładzina czarna ABS

Ze względu na zapisy ustawowe produktu tego nie wysyłamy kurierem ani pocztą bezpośrednio do klienta. Dostawa produktu lub odbiór osobisty następuje poprzez nasze partnerskie, koncesjonowane sklepy w całym kraju.Odbiór osobisty - opis sposobu dostawyRewolwery alarmowe ZORAKI K-6L to najnowsza propozycja w naszej ofercie. Są to rewolwery strzelające przedłużonym nabojem hukowym 6mm LONG, dającym mocniejszy huk niż standartowe kapiszony 6mm SHORT. Modele K-6L znakomicie sprawdzą się zarówno jako urządzenie odstraszające potencjalnych napastników czyli do samoobrony, oraz do wystrzeliwania rac, podczas wydarzeń okolicznościowych lub ratunkowo przy wzywaniu pomocy. Wykończenie na najwyższym poziomie, funkcjonalny ejector (wyrzutnik łusek) płynna praca mechanizmów, to tylko niektóre zalety rewolweru K-6LW trybie DA można oddać 9 strzałów jeden po drugim. Napięcie kurka przed oddaniem strzału, skraca drogę spustu i znacznie poprawia celność (tryb SA). Dodatkowym atutem rewolweru Zoraki jest funkcjonalny ejector (wyrzutnik łusek), ułatwiający opróżnienie komór bębna z wystrzelonych nabojów hukowych.Rewolwer ZORAKI jakością i niezawodnością wykonania dorównuje broni palnej czołowych światowych producentów. Szkielet broni wykonany jest w pełni z metalu, co zapewnia realistyczną wagę i pełne bezpieczeństwo użytkowania.Urządzenie przystosowane jest tylko i wyłącznie do stosowania naboi hukowych 6 mm Long firmy Umarex, bez materiału miotającego. Dzięki odpowiedniej budowie bębna rewolweru i zastosowanym w nim zabezpieczeniom, rewolweru tego nie da się przerobić na broń palną ostrą. Nie pasuje do niego żadna inna amunicja hukowa, gazowa ani ostra. Zabroniona jest jakakolwiek ingerencja w jego budowę oraz stosowanie innego rodzaju nabojów niż 6mm Flobert ( Long) firmy UMAREX Niemcy. Rewolwer jest dostępny bez zezwoleń tylko dla osób pełnoletnich.Wyłączny importer w Polsce – Firma KOLTER – dysponuje badaniami i opiniami, które potwierdzają, że rewolwer ZORAKI R1 mod. K-10 spełnia wymogi broni alarmowej do 6mm i że można go kupić i posiadać bez zezwolenia. „Wyrób podlega ochronie patentowej. Wszelkie próby kopiowania i podrabiania produktu są zabronione” W komplecie wraz z rewolwerem otrzymujemy: polimerową walizkę, wycior, nasadkę do rac, kartę gwarancyjną z instrukcją obsługi
sprawdź cenę w sklepieZapasowy pojemnik z gazem do RSG-4

Zapasowy pojemnik do miotacz gazowego RSGL-4 o pojemności: 30 ml.
sprawdź cenę w sklepieGaz pieprzowy KOLTER-GUARD TORNADO 40 ml z latarką

Poręczne i tanieRęczne miotacze gazów należą do najczęściej używanych środków ochrony osobistej. Ich zaletą są kompaktowe wymiary, mała waga, są także proste w użytkowaniu. Dodatkowym atutem jest niski koszt - w porównaniu z innymi produktami służącymi do obrony. Ręczne miotacze gazu cieszą się dużą popularnością zarówno wśród zwykłych obywateli, jak i przedstawicieli służb mundurowych, policjantów, strażników miejskich, agentów ochrony.Można jeszcze lepiejWydawałoby się, że ręczne miotacze gazu nie mogą zostać już bardziej ulepszone. Jednak prawda jest inna. Najnowszy produkt TORNADO to ręczny miotacz gazu połączony z mocną, oślepiającą latarką diodową. Zdaniem wielu ekspertów, takie połączenie daje nam doskonałe narzędzi obronne. Poza tym TORNADO można używać jako jako zwykłej latarki diodowej.Instrukcja obsługiSpecjalna głowica obejmująca świecącą diodę LED jest osadzona na klasycznym pojemniku z gazem. Klapka zabezpieczająca przed przypadkowym użyciem służy również jako włącznik latarki. Po uniesieniu kciukiem klapki następuje włączenie diody LED. W przypadku zagrożenia wystarczy energicznie nacisnąć kciukiem zapadkę uwalniająca strumień gazu. Ostre światło oślepia napastnika, a wyrzucony strumień gazu skutecznie obezwładnia go nawet na pół godziny.Produkt testowany w programie GADŻET LAB na kanale
sprawdź cenę w sklepieGaz pieprz KOLTER-GUARD Pióro gazowe SPP-1 14 ml

Wyglądem przypomina pióro atramentowe. Pod skuwką znajduje się dysza gazowa, z której jest wypuszczany gaz obezwładniający. Zawiera wyciąg z korzenia czerwonej papryki - 10% Oleoresin Capsicum (OC). Idealne dla kobiet (możliwość przypięcia do żakietu).
sprawdź cenę w sklepieWkład do miotacza gazowego HotShot

Pieprzowy wkład wymienny z nabojem CO2 do do miotacza gazowego Pepperball Hot Shot.
sprawdź cenę w sklepieBrelok do kluczy z gazem pieprzowym MACE Keyguard

Miotacze gazu pieprzowego marki MACE ® charakteryzują się bardzo silną formułą naturalnego pieprzu OC pozyskiwanego z papryki cayenne. Dzięki 10% stężeniu OC z 2 milionami jednostek SHU (Scoville'a) efekty działania trwają do 45 minut. Obezwładniają także osoby pod wpływem alkoholu i narkotyków.Miotacz gazu pieprzowego KEYGUARD marki MACE ® to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć zawsze ze sobą narzędzie do obrony ale często nie mają możliwości posiadania przy sobie standardowej wielkości miotacza gazu. Dzięki Keyguard MACE możesz mieć dyskretne narzędzie do obrony w każdej sytuacji. Jeśli przypniesz ten brelok z gazem pieprzowym do twoich najważniejszych kluczy będziesz miał pewność, że nigdy nie zapomnisz zabrać go ze sobą.Brelok Keyguard posiada wbudowany zasobnik z gazem pieprzowym, który można uzupełnić za pomocą specjalnego zbiornika z gazem dostępnego w osobnej ofercie.
sprawdź cenę w sklepieRewolwer alarmowy ZORAKI K-6L 4,5", kal. 6mm LONG, chromowany, okładzina czarna ABS

Ze względu na zapisy ustawowe produktu tego nie wysyłamy kurierem ani pocztą bezpośrednio do klienta. Dostawa produktu lub odbiór osobisty następuje poprzez nasze partnerskie, koncesjonowane sklepy w całym kraju.Odbiór osobisty - opis sposobu dostawyRewolwery alarmowe ZORAKI K-6L to najnowsza propozycja w naszej ofercie. Są to rewolwery strzelające przedłużonym nabojem hukowym 6mm LONG, dającym mocniejszy huk niż standartowe kapiszony 6mm SHORT. Modele K-6L znakomicie sprawdzą się zarówno jako urządzenie odstraszające potencjalnych napastników czyli do samoobrony, oraz do wystrzeliwania rac, podczas wydarzeń okolicznościowych lub ratunkowo przy wzywaniu pomocy. Wykończenie na najwyższym poziomie, funkcjonalny ejector (wyrzutnik łusek) płynna praca mechanizmów, to tylko niektóre zalety rewolweru K-6LW trybie DA można oddać 9 strzałów jeden po drugim. Napięcie kurka przed oddaniem strzału, skraca drogę spustu i znacznie poprawia celność (tryb SA). Dodatkowym atutem rewolweru Zoraki jest funkcjonalny ejector (wyrzutnik łusek), ułatwiający opróżnienie komór bębna z wystrzelonych nabojów hukowych.Rewolwer ZORAKI jakością i niezawodnością wykonania dorównuje broni palnej czołowych światowych producentów. Szkielet broni wykonany jest w pełni z metalu, co zapewnia realistyczną wagę i pełne bezpieczeństwo użytkowania.Urządzenie przystosowane jest tylko i wyłącznie do stosowania naboi hukowych 6 mm Long firmy Umarex, bez materiału miotającego. Dzięki odpowiedniej budowie bębna rewolweru i zastosowanym w nim zabezpieczeniom, rewolweru tego nie da się przerobić na broń palną ostrą. Nie pasuje do niego żadna inna amunicja hukowa, gazowa ani ostra. Zabroniona jest jakakolwiek ingerencja w jego budowę oraz stosowanie innego rodzaju nabojów niż 6mm Flobert ( Long) firmy UMAREX Niemcy. Rewolwer jest dostępny bez zezwoleń tylko dla osób pełnoletnich.Wyłączny importer w Polsce – Firma KOLTER – dysponuje badaniami i opiniami, które potwierdzają, że rewolwer ZORAKI R1 mod. K-10 spełnia wymogi broni alarmowej do 6mm i że można go kupić i posiadać bez zezwolenia. „Wyrób podlega ochronie patentowej. Wszelkie próby kopiowania i podrabiania produktu są zabronione” W komplecie wraz z rewolwerem otrzymujemy: polimerową walizkę, wycior, nasadkę do rac, kartę gwarancyjną z instrukcją obsługi
sprawdź cenę w sklepieKarbinek MP5 RAM

RAM to oferta niemieckiej firmy UMAREX-WALTHER. Skrót RAM oznacza REAL ACTION MARKER.Sprzęt ten przeznaczony jest do treningów strzeleckich i obronnych dla osób cywilnych i formacji ochronnych.Na jego sprzedaż, zakup, posiadanie i używanie nie jest potrzebne żadne zezwolenie ani rejestracja.RAM działa na zasadzie urządzenia pneumatycznego na sprężone CO-2. Energia kinetyczna pocisku nie przekracza 17Juli. Urządzenie posiada gładki przewód lufy. Według obowiązujących przepisów urządzenie to nie jest bronią, jednak ze względów bezpieczeństwa zakupić może je tylko osoba pełnoletnia. Zasięg wystrzelonej kulki to ok. 80m.Cały system jest tak pomyślany, aby zapewnić jak największy realizm szkolącym się strzelcom. Znajduje uznanie w organizacjach i stowarzyszeniach zajmujących się szkoleniem w działaniach CQB/CT oraz innych. System RAM jest polecany jako efektywny sposób szkolenia przez amerykańską organizację NTOA (NATIONAL TACTICAL OFFICERS ASSOCIATION –skupiającą szkoleniowców z sił specjalnych wojska i policji w USA), co potwierdza także naklejka na każdym pudełku.Model 12S to replika pistoletu szturmowego MP5 używanego przez większość najlepszych jednostek policyjnych i wojskowych na świecie. Ten typ jest najczęściej używany przez operatorów do walki w pomieszczeniach (dzięki małym wymiarom).Karabinek jest zasilany odłączaną butlą CO2. Napełnianie wbudowanego zasobnika odbywa się przy pomocy adaptera. DziałanieButla wkręcana jest do tylnej części karabinka i pełni jednocześnie funkcję teleskopowej kolby. Do każdego modelu można zamówić także kolbę stałą, do której wejdzie większa butla C02.Na standartowej butli 45 gramowej można wystrzelić do 200 kulek. Karabinek strzela kulkami gumowymi oraz painttbalowymi, ale tylko przy zastosowaniu aluminiowych imitacji łusek. Kule gumowe są przeznaczone do strzelania w tarcze lub inne cele. A kule z farbą można wykorzystywać do przeprowadzenia realistycznych szkoleń operatorów różnych formacji. Należy jednak pamiętać o zabezpieczeniu twarzy i szyi przed rozpoczęciem szkoleń. Istotnym wymogiem podczas szkoleń jest używanie maski systemu RAM.Dzięki samym łuskom strzelanie jest bardzo realistyczne. Przy każdym strzale z komory zamkowej wypada łuska.Ładowanie jest magazynków jest szybkie i proste: do każdej łuski wkłada się kulkę a te następnie do magazynka.Jeśli chcemy używać karabinka tylko jako atrapę do ćwiczeń możemy strzelać z samych łusek, które znakomicie markują strzelnie prawdziwą amunicją.BudowaKarabinek zbudowany został ze stopy aluminowo-cynkowego. Wszystkie ścianki są pogrubione, dzięki czemu jest bardzo odporny na wszelkie nadużycia mechaniczne. Kolba i łoże zostało wykonane z twardego polimeru. Można je demontować w każdej chwili. W miejsce zwykłego loża można zamontować ogólnod
sprawdź cenę w sklepieRAM.Magazynek do RAM 12 S

Magazynek do repliki pistoletu maszynowego MP5 w systemie RAM. 24 Strzałowy.
sprawdź cenę w sklepiePistolet pneumatyczny RAM DESERT EAGLE

Prawdziwa akcjaWalther DESERT EAGLE jest przeznaczony do treningów strzeleckich i obronnych dla cywilów i formacji ochronnych. Jego sprzedaż, zakup, posiadanie i używanie nie wymaga żadnych zezwoleń ani rejestracji.Działa na zasadzie urządzenia pneumatycznego zasilanego sprężonym CO2. Energia kinetyczna pocisku nie przekracza 17 Jouli. Urządzenie ma gładki przewód lufy. Według obowiązujących przepisów niejest bronią, jednak ze względów bezpieczeństwa może je kupić tylko osoba pełnoletnia. Zasięg wystrzelonej kulki to ok. 30 m.ER. Skrót ten oznacza REAL ACTION MARKER.Twarda sztukaSzkielet został wykonany z wytrzymałego polimeru, a pozostałe części (lufa, zamek, części ruchome) ze stopu aluminiowo – cynkowego. Dzięki temu pistolet zachowuje oryginalną wagę. Sam szkielet wyprodukowano w taki sposób, że nawet w dotyku wiernie przypomina oryginał. Zastosowano w nim lufę o gładkim przewodzie, montowaną do szkieletu nieruchomo.Magazynek wykonano z metalu. Mieści 7 kulek gumowych (obalanie celów) lub wypełnionych farbą (treningowo-ćwiczebnych) o kalibrze 0.43 cala (1,09 cm).Efekt podrzutuPistolet jest wyposażony w system Blow-Back: ruchomy zamek i odrzut przy każdym strzale. Oraz system wyrzutu łusek podczas strzału.W 90% zachowano zasadę działania i obsługi prawdziwego DESERTA. Po ostatnim strzale zamek pozostaje w tylnym położeniu. Po wsunięciu pełnego magazynka wystarczy nacisnąć dźwignię zatrzasku zamka, aby pistolet został przeładowany.Pistolet zużywa do wystrzelenia kulki dużą dawkę gazu, dzięki czemu powstaje odczuwalny przez strzelca podrzut, efekt zbliżony do tego, który powstaje podczas używania broni palnej.Guma albo farbaRAM jest zasilany standardową 12-gramową kapsułą CO2. Pełna kapsuła wystarcza na wystrzelenie z całą mocą 3 magazynków. Możemy używać dwóch rodzajów amunicji: gumowe kule są przeznaczone do strzelania w tarcze lub inne cele; kule z farbą wykorzystuje się natomiast do przeprowadzenia realistycznych szkoleń strzeleckich grup ochrony. Podczas tego rodzaju ćwiczeń należy pamiętać o zabezpieczeniu twarzy i szyi. Istotnym wymogiem jest także używanie maski systemu RAM.Chwalą fachowcyCały system jest tak pomyślany, aby zapewnić jak największy realizm szkolącym się strzelcom. Znajduje uznanie w organizacjach i stowarzyszeniach zajmujących się szkoleniem w działaniach CQB/CT oraz innych. System RAM jest również polecany jako efektywny sposób szkolenia przez amerykańską organizację NTOA (czyli NATIONAL TACTICAL OFFICERS ASSOCIATION, która skupia szkoleniowców z sił specjalnych wojska i policji w USA), co potwierdza także naklejka na każdym pudełku.BezpieczeństwoNależy KATEGORYCZNIE przestrzegać poniższych zasad bezpieczeństwa: niedopuszczalne jest używanie podczas ćwiczeń kul gumowych i strzelanie nimi do innych uczestników, pon
sprawdź cenę w sklepiePistolet RAM 30 X

RAM to najnowsza oferta niemieckiej firmy UMAREX-WALTHER. Skrót RAM oznacza REAL ACTION MARKER.Sprzęt ten przeznaczony jest do treningów strzeleckich i obronnych dla osób cywilnych i formacji ochronnych.Na jego sprzedaż, zakup, posiadanie i używanie nie jest potrzebne żadne zezwolenie ani rejestracja.RAM działa na zasadzie urządzenia pneumatycznego na sprężone CO-2. Energia kinetyczna pocisku nie przekracza 17Juli. Urządzenie posiada gładki przewód lufy. Według obowiązujących przepisów urządzenie to nie jest bronią, jednak ze względów bezpieczeństwa zakupić może je tylko osoba pełnoletnia. Zasięg wystrzelonej kulki to ok. 30m.Cały system jest tak pomyślany, aby zapewnić jak największy realizm szkolącym się strzelcom. Znajduje uznanie w organizacjach i stowarzyszeniach zajmujących się szkoleniem w działaniach CQB/CT oraz innych. System RAM jest polecany jako efektywny sposób szkolenia przez amerykańską organizację NTOA (NATIONAL TACTICAL OFFICERS ASSOCIATION –skupiającą szkoleniowców z sił specjalnych wojska i policji w USA), co potwierdza także naklejka na każdym pudełku.Pistolet RAM 30XModel RAM 30X jest wierną repliką modelu Glock 17- obecnie jednego z najpopularniejszych modeli na świecie. Szkielet wykonany został z wytrzymałego polimeru a pozostałe części (lufa, zamek, części ruchome) wykonano ze stopu aluminiowo – cynkowego. Dzięki temu pistolet zachowuje oryginalną wagę. Sam szkielet został tak wykonany, że nawet w dotyku wiernie przypomina oryginał. Zastosowano w nim lufę o gładkim przewodzie montowaną do szkieletu nieruchomo.Magazynek wykonano z metalu. Mieści 10 kulek gumowych (obalanie celów) lub z farbą (treningowo-ćwiczebnych) o kalibrze 0.43 cala (1,09 cm).DziałaniePistolet posiada system Blow-Back – ruchomy zamek i odrzut przy każdym strzale.W 90% zachowano tutaj zasadę działania i obsługę Glocka 17.Po ostatnim strzale zamek pozostaje w tylnym położeniu. Po wsunięciu pełnego magazynka wystarczy nacisnąć dźwignię zatrzasku zamka, aby pistolet został przeładowany. Do wystrzelenia kulki pistolet zużywa dużą dawkę gazu, dzięki czemu powstaje odczuwalny przez strzelca podrzut zbliżony do efektu strzelania z broni palnej. Daje to podwyższony realizm strzelania.W rękojeści umieszczono regulator mocy. Dzięki załączonemu kluczykowi można szybko i sprawnie wyregulować ilość podawanego gazu do zaworu.SzkolenieRAM zasilany jest standartową 12 gramową kapsułą CO2. Pełna kapsuła wystarcza na wystrzelenie 3 magazynków z pełną mocą. Możemy używać 2 rodzajów amunicji. Kule gumowe jest przeznaczona do strzelania w tarcze lub inne cele oraz kule z farbą, które wykorzystuje się do przeprowadzenia realistycznych szkoleń strzeleckich grup ochrony. Należy jednak pamiętać o zabezpieczeniu twarzy i szyi przed rozpoczęciem szkoleń. Istotnym wymogiem podczas szkoleń jest używanie maski sys
sprawdź cenę w sklepieKule wodne PepperBall Water Pro cal.68 - tuba 10szt.

Kule pudrowe Water Pro PepperBall ® to pociski zawierające wodę i służące do treningów z użyciem urządzeń typu Pepper Ball oraz RAM w kalibrze 0.68 cala (17,2 mm). Wykonane są ze specjalnego, twardego tworzywa. Otoczka kuli pęka przy zderzeniu się z celem powodując jego zamoczenie wyraźnie zaznaczając trafienie.
sprawdź cenę w sklepieOdstraszacz DOGCHASER 2 - 3w1 - LS-977F

Dogchaser II jest urządzeniem, skutecznie odstraszającym psy poprzez emisje niesłyszalnych dla człowieka ultradźwięków. Psy i inne zwierzęta odbierają te dźwięki jako bardzo nieprzyjemne i szybko oddalają się od jego źródła.Naciskając środkowy przycisk odstraszamy psa, emisja dźwięku jest sygnalizowana świecącą diodą. Lewy przycisk uruchamia latarkę.Urządzenie jest zasilane dziewięciowoltową baterią, którą można łatwo i szybko wymienić.Funkcje:1. prawy przycisk: szkolenie - szkolenie psów. Naciśnij i wydawaj komendy (urządzenie emituje dźwięk).2. środkowy przycisk: odstraszanie - naciśnij, aby odstraszyć zwierzę (urządzenie emituje dźwięk oraz błyska diodami).3. lewy przycisk: latarka - trzymaj przycisk wciśnięty, aby uruchomić ciągłe światło latarki.Urządzenie przeznaczone dla biegaczy, rowerzystów, członków służb mundurowych, listonoszy, ludzi starszych, osób bojących sie psów.Cechy urządzenia:- zasilanie baterią 9V- nowoczesne wzornictwo, niewielkie wymiary- niskie zużycie energii- łatwa instalacja baterii- skutecznie odstrasza psy i inne zwierzęta- służy także do szkolenia psów
sprawdź cenę w sklepieOdstraszacz psów Dazer II

DAZER – urządzenie elektroniczne odstraszające psa i inne dzikie zwierzęta.Urządzenie emituje fale o częstotliwości 20.000Hz niesłyszalne dla ucha ludzkiego, a odstraszające dla psa.Dane techniczne:- produkcja - USA- zasilanie - bateria alkaliczna 9V- zasięg: 8 m- wymiary: 12x7cm- wskazany dla biegaczy, rowarzystów, listonoszy, myśliwych itp.
sprawdź cenę w sklepieCzapka ochronna PROTECTOR

Z zewnątrz wygląda jak zwykła czapeczka, lecz w środku znajduje się specjalny wkład chroniący głowę przed uderzeniem. Jest to artykuł, który zdobył sobie uznanie wśród pracowników ochrony.
sprawdź cenę w sklepieKajdanki jednorazowe

Kajdanki wykonane z wysoko wytrzymałego tworzywa sztucznego (nylon). Nie ma możliwości, aby człowiek z założonymi kajdankami tego typu sam się z nich uwolnił. Zabierane z reguły jako zapasowe. Mimo swojej nazwy można z nich korzystać wiele razy. Ich lekka masa i poręczność pozwala zabrać ze sobą nawet kilka sztuk.
sprawdź cenę w sklepieOchronniki słuchu Peltor Bulls Eye II

Ochronniki słuchu Bull´s Eye II szwedzkiej firmy PELTOR charakteryzują się podwyższoną skutecznością tłumienia. Zalecane są w warunkach wysokiego poziomu hałasu np.w strzelectwie. Odpowiednio wyprofilowane, tak aby umożliwiać łatwy i szybki skład broni.Miękkie i szerokie piankowe poduszki nie uciskają uszu, uszczelniają efektywnie, zwiększają komfort użytkowania. Kanały wyrównujące ciśnienie regulują ciśnienie wywierane na bębenek ucha. Łatwo wymienialny zestaw higieniczny. Nauszniki posiadają gładką, łatwą do czyszczenia powierzchnię wewnętrzną. Szeroki kabłąk wspierany na głowie zapewnia dobre trzymanie. Indywidualnie dopasowane sprężynujące przewody kabłąka ze stali sprężynowej powodują równomierne rozłożenie nacisku i znacznie lepiej niż kabłąki plastikowe zachowują elastyczność w szerokim zakresie temperatur.Niskie podwieszenie dwupunktowe podsufitki i prosta regulacja wysokości, bez wystających części.Podwyższona wartość tłumienia 31 dBWaga 230 g
sprawdź cenę w sklepiePałka KOLTER-GUARD telesk. niehartowana 16" EXB-16

Pałka teleskopowa o długości 16” (40 cm). Lekka, krótka i bardzo poręczna.Model przeznaczony do dyskretnego przenoszenia. Dzięki niewielkim rozmiarom często stosują ją funkcjonariusze działający po cywilnemu.Powierzchnia elementów rozkładanych pałki jest chromowana na czarno. Dlatego są odporne na otarcia spowodowane rozkładaniem i składaniem oraz na otarcia powstałe podczas uderzeń.Chwyt z antyalergicznej gumy umożliwia pewne i mocne trzymanie.W zestawie znajduje się bardzo funkcjonalna kabura z tworzywa sztucznego.
sprawdź cenę w sklepiePałka KOLTER-GUARD telesk.hart.21" ziel/cz EXB21H

Pałka teleskopowa o długości 21”/53 cm. Model wykonany z hartowanej stali. Wszystkie części metalowe zostały poddane dodatkowej obróbce cieplnej, co zwiększa wytrzymałość na wszelkie urazy mechaniczne. Hartowanie pałki zapewnia bardzo dużą trwałość nawet podczas intensywnego użytkowania. Powierzchnia elementów rozkładanych jest chromowana na czarno, dzięki czemu są odporne na otarcia spowodowane rozkładaniem i składaniem pałki, jak również na otarcia powstałe podczas uderzania. Wykonany z gumy (antyalergicznej) chwyt pozwala pewnie i wygodnie trzymać pałkę podczas użytkowania.Informacje techniczne:- ciągnione na zimno bezszwowe rury klasy CSN 12 060=CK55 - DIN 17200,C55E – EN 10083-1 + A1Twardość mierzona metoda Rockwell’a- chwyt – (średnica rury 21,4 mm, grubość ścianki 1,75 mm) – twardość: 40 HRc- centralna część pałki - (średnica rury 16 mm, grubość ścianki 1,5 mm) – twardość: 44 HRc- koniec pałki – (średnica rury 11 mm, grubość ścianki 2 mm) – twardość: 50 HRc
sprawdź cenę w sklepiePałka teleskopowa sprężynowa, giętka

Pałka teleskopowa-sprężynowa, 3 członowa zakończona gumowa nasadką.
sprawdź cenę w sklepieMłotek do pałki teleskopowej KOLTER-GUARD

Narzędzie można błyskawicznie założyć na pałkę telespokowa, po odkręceniu oryginalnego zakończenia wystarczy na jego miejsce wkręcić końcówkę z wybraną funkcją.Dzięki temu możemy w wielu systuacjach kryzysowych stworzyć alternatywne narzędzie do siłowych wejść do objektów, doskonałe do wyłamywania zawiasów i zamków, usuwania gwoździ, rozbijania szyb oraz wyciągania ludzi z pojazdów np. w trakcie wypadku.Narzędzie w wersji dla służb mundurowych posiada boczne występy, służące do wyłamywania wkładek w zwykłych zamków.Pasuje do wszystkich modeli pałek teleskopowych z serii Kolter-Guard ( nie pasuje do pałek z serii Walther PRO-SECURE )
sprawdź cenę w sklepieParalizator wielofunkcyjny PHAZZER DRAGON

Absolutna nowość!Paralizatory PHAZZER to bardzo skuteczne i nowoczesne urządzenia obronne których podstawowym zadaniem jest obezwładnienie napastnika ładunkiem elektrycznym wystrzeliwanym na odległość aż do 6,5 metra. Dwie elektrody połączone cienkim przewodem z paralizatorem wystrzeliwane są z kartridża za pomocą sprężonego azotu z prędkością ok. 50 m/sec. Po trafieniu w napastnika wbijają się w jego ubranie małymi harpunami i od razu porażają go prądem. Napastnik nie jest już wtedy zdolny do żadnej reakcji obronnej. Paralizator poraża natychmiastowo jego centralny system nerwowy dawką prądu o napięciu 65 000 V (ENFORCER) i 65 000 V (DRAGON), nie pozostawiając przy tym żadnych długotrwałych obrażeń i następstw. Celne trafienie napastnika gwarantuje nam celownik laserowy zamontowany na stałe w obudowie paralizatora, uruchamiany automatycznie zawsze po odbezpieczeniu urządzenia. Po wystrzeleniu kartridży urządzenie można używać kontaktowo tak jak każdego tradycyjnego paralizatora. Porażając nim napastnika prąd działa na jego mięśnie obwodowe, nie przechodzi na inne osoby podczas kontaktu bezpośredniego. Oprócz celownika laserowego paralizator PHAZZER wyposażony jest także w wbudowaną latarkę ledową o zasięgu do 30 metrów. Paralizator zasilany jest akumulatorem umiejscowionym w rękojeści, ładowanym za pomocą ładowarki sieciowej na 230 V. Dodatkową, absolutną nowością wyróżniającą paralizatory PHAZZER od innych paralizatorów obezwładniających na odległość jest opcja załadowania do paralizatora kartridży które zamiast rażenia napastnika prądem mogą obezwładnić go uderzeniem kulą gumową, kulą z pudrem pieprzowym lub chmurą pieprzową. Wszystko zależy od zastosowanego kartridża. Jest to więc absolutna nowość na światowym rynku artykułów obronnych bez zezwoleń. Daje nam bowiem możliwość dopasowania rodzaju i siły środka obronnego do skali zagrożenia w którym się znajdziemy. Paralizatory PHAZZER posiadają polskie badania dopuszczające ich posiadanie bez zezwoleń. Mogą być używane zarówno przez pełnoletnie osoby cywilne jak i policję, straż miejską oraz inne służby ochrony. w zestawie: > kartridż z elektrodami zasięg do 4,5m – ciemny żółty > kabura kordurowa > akumulator litowo jonowy: 2x3.6V/700mAh > opaska na rękę, która pełni funkcję dodatkowego bezpiecznika bez którego urządzenie nie funkcjonuje. > ładowarka sieciowa: 100V-240V/50Hz-60Hz/180mA wraz z nakładką pasującą do gniazd sieciowych w krajach UE > polska instrukcja obsługi Paralizatory PHAZZER po zamówieniu telefonicznym odbierane są w sieci sklepów patronackich broń.pl. Adres sklepu uzyskasz podczas składania zamówienia lub na stronie www.bron.pl.
sprawdź cenę w sklepieRace SKYWHISTLE 20 szt.

Race SKYWHISTLE - gwizd i lot spiralny. Przeznaczone do wystrzeliwania z pistoletów hukowych i gazowych.Opakowanie – 20 szt.
sprawdź cenę w sklepieFiltropochłaniacz do masek MP21, MT-213, KO-1

W związku z zagrożeniem terrorystycznym, jakie panuje na całym świecie, wszystkie formacje mundurowe powinny wyposażyć się w maski przeciwgazowe. Dotyczy to także służb ochrony, ponieważ często to właśnie one przybywają pierwsze na miejsce zdarzenia. W naszej ofercie posiadamy maski jednej z najbardziej znanych na świecie polskich firm – „Maskpolu”.Dane techniczne:- ochrona: układu oddechowego przed substancjami chemicznymi- łatwe oddychanie- dobra widoczność- ochrona organizmu przez okres ok. 10 godzin
sprawdź cenę w sklepieKarta podarunkowa broń.pl - 200 zł

Niniejsza karta upoważnia jej posiadacza do zakupu towarów w punkcie nabycia karty na terenie całego kraju oraz na stronie www.bron.pl Przy zakupach z użyciem karty należy nabyć produkty za wartość minimum równą lub większą od nominału karty. Reszta nie będzie wydawana.Karta nie podlega zwrotowi.Przy nabyciu karty prezentowej poprzez stronę www.bron.pl dopuszczalna forma płatności to karta płatnicza lub płatności.pl .Karta jest ważna przez 12 miesięcy od daty zakupy.
sprawdź cenę w sklepieGaz pieprzowy KOLTER-GUARD RSG-4 w obudowie

KOLTER-GUARD RSGL-4 to miotacz gazu połączony z latarką diodową w polimerowej obudowie dodatkowo wyposażony w zaczep do pasa. Posiada również blokadę Flip-Top zabezpieczającą przed przypadkowym użyciem.Zawiera biologiczny gaz pieprzowy o stężeniu 15% oleoresin capsicum i zasięgu strumienia 3-4 m. Ma wymienne wkłady o pojemności 30 ml.W razie zagrożenia należy skierować głowicę w kierunku napastnika, z odległości 1 - 4 m. Naciskać w krótkich odstępach, trwających maksymalnie sekundę.Strumień gazu skierowany na twarz wywoła ostre pieczenie oczu, silne podrażnienie śluzówki i układu oddechowego. Napastnik prawidłowo trafiny strumieniem gazu będzie niezdolny do ataku przez min. 30 minut. Silnie świecąca latarka dodatkowo go oślepi przed użyciem gazu.
sprawdź cenę w sklepieGaz pieprzowy Walther Pro Secur 53 ml. - strumień punktowy

Gaz pieprzowy w PRO SECUR marki Walther to jeden z najlepszych gazów pieprzowych na polskim rynku. Gaz żel - obezwładniający pieprzowy o wydłużonym działaniu PRO SECUR jest nowością na polskim rynku. Strumień żelu jest kierowany wiązką do celu, działanie gazu występuje natychmiastowo. Możliwość użycia przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych, np. przy silnym wietrze. Gaz charakteryzuje się bardzo dużym stężeniem środka obezwładniającego - 10% stężenie OC z 2 milionami jednostek SHU (Scoville'a). Dzięki temu efekty działania trwają do 45 minut. Obezwładnia także osoby pod wpływem alkoholu i narkotyków. Posiada blokadę Flip-Top zabezpieczającą przed przypadkowym użyciem gazu
sprawdź cenę w sklepieGaz pieprzowy Kolter Guard MAX 500

Gaz pieprzowy o zwiększonej pojemności, przeznaczony do kontroli tłumu lub na większą ilość napastników.Gaz obronny na bazie środka biologicznego Avenger Pro. Skuteczny także na osoby pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Bezpośrednim efektem działania gazu jest paraliż układu oddechowego, pieczenie oczu, nosa oraz duszenie uniemożliwiające dalszy atak napastnika.
sprawdź cenę w sklepieKule pieprzowe Red PAVA PepperBall cal.68- tuba 10szt.

Kule Pieprzowe Red PAVA PepperBall ® to pociski z proszkiem pieprzowym wykonane ze specjalnego, twardego tworzywa. Otoczka kuli pęka przy zderzeniu się z celem uwalniając zawartą w niej dawkę proszku pieprzowego, który dzięki impetowi pocisku rozpyla się wokół celu.Przenoszenie oraz ładowanie kul jest całkowicie bezpieczne. Nie trzeba obawiać się żadnych reakcji nawet przy upuszczeniu kuli na twarde podłoże. Otoczka pęka dopiero przy strzale.Kule Pieprzowe Red PAVA PepperBall ® zawierają pieprzowy środek podrażniający drugiej generacji: Capsaicin II - udoskonalony i wzmocniony wyciąg z korzeni pieprzu chilijskiego. Stała kontrola jakości podczas produkcji, pozwoliła na wyeliminowanie wahań właściwości składnika. Dzięki temu każdy pocisk marki PepperBall ® zachowuje swoją stałą, wysoką siłę obezwładniania.
sprawdź cenę w sklepieKule pieprzowe Red PAVA PepperBall cal.68- tuba 10szt. PC3-R-10

Kule Pieprzowe Red PAVA PepperBall ® to pociski z proszkiem pieprzowym wykonane ze specjalnego, twardego tworzywa. Otoczka kuli pęka przy zderzeniu się z celem uwalniając zawartą w niej dawkę proszku pieprzowego, który dzięki impetowi pocisku rozpyla się wokół celu.Przenoszenie oraz ładowanie kul jest całkowicie bezpieczne. Nie trzeba obawiać się żadnych reakcji nawet przy upuszczeniu kuli na twarde podłoże. Otoczka pęka dopiero przy strzale.Kule Pieprzowe Red PAVA PepperBall ® zawierają pieprzowy środek podrażniający drugiej generacji: Capsaicin II - udoskonalony i wzmocniony wyciąg z korzeni pieprzu chilijskiego. Stała kontrola jakości podczas produkcji, pozwoliła na wyeliminowanie wahań właściwości składnika. Dzięki temu każdy pocisk marki PepperBall ® zachowuje swoją stałą, wysoką siłę obezwładniania.
sprawdź cenę w sklepieAlarm akustyczny SCHRILL - szoker dźwiękowy

Urządzenie emituje wysokotonowy dźwięk o głośności 110 decybeli. Skutecznie broni przed agresywnymi zwierzętami i napastnikami. Powoduje chwilowy ból uszu, poza tym ściąga uwagę postronnych osób. Wystarcza na 50 zastosowań.
sprawdź cenę w sklepieHełm ochronny z przyłbicą rozmiar L

Hełm zapewnia ochronę głowy, dopinany kołnierz chroni kark a ruchoma przyłbica zabezpiecza twarz przed uderzeniami oraz przedmiotami rzucanymi. Przyłbicę wykonano z odpornego na zarysowania i parowanie tworzywa poliwęglowego. Hełm wykonany jest z tworzywa ABS wysokoodpornego na uderzenia. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu wnętrze hełmu wyściełane jest materiałem minimalizującym odczuwanie wstrząsów. Regulowany pasek na brodę zapewnia idealne dopasowanie.Hełm daje możliwość noszenia pod nim maski p-gaz.
sprawdź cenę w sklepieZatyczki do uszu 3M Peltor Ultrafit

3M PELTOR UltraFit to znakomite, sprawdzone zatyczki wielokrotnego użytku, silikonowe, uformowane, szczególnie przydatne, gdy zabrudzone ręce utrudniają formowanie (rolowanie) standardowych zatyczek piankowych.Średnia wartość tłumienia hałasu (SNR) to 32dB.UltraFit posiadają niebieski winylowy sznureczek oraz bardzo praktyczne i przydatne - dla zatyczek wielokrotnego użytku - plastikowe pudełeczko.W połączeniu z nowymi, zaawansowanymi technologicznie i opatentowanymi materiałami oraz sprawdzonym kształtem zatyczki EAR osiągnęły najwyższy poziom.
sprawdź cenę w sklepieOchronniki słuchu PELTOR SportTac aktywne zielone/pomarańczowe

Słuchawki SportTac są wybitnym osiągnięciem najnowocześniejszej technologii. Wyróżnia je wyśmienita jakość dźwięku i – jak w żadnym innym produkcie - praktycznie „niesłyszalna” praca elektroniki. Dzięki wielu udogodnieniom zastąpiły starszy model - SoundTrap (MT15H67FB).Ochronniki słuchu SportTac firmy PELTOR posiadają wejście audio służące do podłączenia zewnętrznego urządzenia radiowego oraz funkcję dostosowania do poziomu natężenia hałasu, która wzmacnia dźwięki o niskim natężeniu i tłumi te o wysokim natężeniu. Funkcja łączności zewnętrznej i funkcja dostosowania do poziomu natężenia hałasu są od siebie niezależne, co zapewnia wyjątkową niezawodność i większe bezpieczeństwo.Automatyczne wyłączenie następuje po dwóch godzinach nieaktywności wszystkich funkcji. Aktualne ustawienia zostają zachowane przy wyłączeniu zasilania.Zasilanie – 2 baterie AAA/RO3, które pozwalają na pracę nawet do 600 godzin. Ochronniki posiadają wymienne muszle w kolorach zielonym i pomarańczowym oraz regulowany pałąk. W jednej czaszy znajdują się baterie zasilające, a w drugiej włącznik i przyciski regulujące głośność.Współczynnik tłumienia MT16H210F.
sprawdź cenę w sklepiePałka KOLTER-GUARD plastik BATON PB 23"/58cm

Pałka BATON 23/58 cm została wykonana z polipropylenu – przez to jest wysoce odporna na złamanie oraz stosunkowo lekka. Stosowana jako najczęstszy środek przymusu bezpośredniego przez policje, służby ochrony.
sprawdź cenę w sklepiePałka teleskopowa Walther PRO SECUR 25'

Pałka teleskopowa sztywna niemieckiej firmy Walther. Gumowany chwyt pałki umożliwia jej pewne trzymanie. W komplecie futerał do pasa lub kamizelki sprzętowej, wykonany z Cordury.
sprawdź cenę w sklepieKartridż z kulą gumową zasięg do 7,5m czarny

Kartridż do paralizatora PHAZZER o zasięgu do 7,5m, który zawiera kulkę gumową.Absolutna nowość! Produkt dostępny od grudnia 2011. Po wystrzeleniu kartridża zawierającego kulkegumową urządzenie można używać kontaktowo tak jak każdego tradycyjnego paralizatora. Porażając nim napastnika prąd działa na jego mięśnie obwodowe, nie przechodzi na inne osoby podczas kontaktu bezpośredniego. Oprócz celownika laserowego paralizator PHAZZER wyposażony jest także w wbudowaną latarkę ledową o zasięgu do 45 metrów. Paralizator zasilany jest akumulatorem umiejscowionym w rękojeści, ładowanym za pomocą ładowarki sieciowej na 230 V. Kardridż jednorazowy.Paralizatory PHAZZER po zamówieniu telefonicznym odbierane są w sieci sklepów patronackich broń.pl. Adres sklepu uzyskasz podczas składania zamówienia lub na stronie www.bron.pl.
sprawdź cenę w sklepieBateria do paralizatora PHAZZER DRAGON 855700012

Bateria zapasowa do paralizatorów PHAZZER DRAGON.PHAZZERParalizatory marki PHAZZER to bardzo skuteczne i nowoczesne urządzenia obronne których podstawowym zadaniem jest obezwładnienie napastnika ładunkiem elektrycznym wystrzeliwanym na odległość aż do 6, 5 metra. Urządzenia te są przeznaczone zarówno dla służb mundurowych jak i osób prywatnych. Dwie elektrody połączone cienkim przewodem z paralizatorem wystrzeliwane są z kartridża za pomocą sprężonego azotu z prędkością ok. 50 m/sec.Po trafieniu w napastnika wbijają się w jego ubranie małymi harpunami i od razu porażają go prądem. Napastnik nie jest już wtedy zdolny do żadnej reakcji obronnej. Paralizator poraża natychmiastowo jego centralny system nerwowy dawką prądu o napięciu 114 000 V (ENFORCER) i 80 000 V (DRAGON), nie pozostawiając przy tym żadnych długotrwałych obrażeń i następstw. Celne trafienie napastnika gwarantuje nam celownik laserowy zamontowany na stałe w obudowie paralizatora, uruchamiany automatycznie zawsze po odbezpieczeniu urządzenia.Po wystrzeleniu kartridży urządzenie można używać kontaktowo tak jak każdego tradycyjnego paralizatora. Porażając nim napastnika prąd działa na jego mięśnie obwodowe, nie przechodzi na inne osoby podczas kontaktu bezpośredniego.
sprawdź cenę w sklepieRaca Aba SUPER RATTER - 50 sztuk klasa 1.4 S

Race SUPER RATTER - gwizd i szybki lot spiralny. Przeznaczone do wystrzeliwania z pistoletów hukowych i gazowych.Opakowanie – 50 szt.
sprawdź cenę w sklepieRadiotelefon Motorola XTR446

Radiotelefon Motorola XTR446 to doskonały radiotelefon z uproszczoną obsługą, ale zachowujący wszystkie zalety i możliwości radiotelefonów wyższych klas. Jego niewielka waga i wymiary powodują, że nie przeszkadza przy pracy, a wodoodporność pozwala na użytkowanie w trudnych warunkach pogodowych oraz nad akwenami wodnymi bez ryzyka uszkodzenia.Dodatkowe zalety:Radiotelefony XTR446 są zgodne ze specyfikacją IP-54. Pozwala to na użytkowanie urządzenia w ciężkich warunkach bez obawy o uszkodzenia.Praca w trybie VOX : Jest to funkcja pozwalająca na użytkowanie radiotelefonu bez użycia rąk. Możliwe jest to zarówno z jak i bez zastosowania dodatkowego wyposażenia.Kody PL (38 kodów) wraz z możliwościa pracy na 8 kanałach: możliwość wielu kombinacji, słyszymy tylko rozmowy przeznaczone dla nas - to funkcja selektywnego wywołania. XTR446 pracuje na częstotliwości 446 MHz.W zestawie:- Radiotelefon – 2szt.- klipsy do pasa – 2szt.- baterie NiMH - 2szt.- słuchawki - 2szt.- podstawka ładująca – 1szt.- transformator do ładowarki – 1szt.- Instrukcja obsługi w jęz. polskim – 1szt.
sprawdź cenę w sklepieAdapter do Motorolli

Adapter akcesoriów audio przykręcony na stałe do złacza akcesoriów audio radiotelefonów Motorola serii: Professional (GP-320, 340, 360, 380, 640, 680, 1280) umożliwia stosowanie tańszych akcesoriów audio ze złączem typu podwójny jack do radiotelefonów CP-040, 140, 160, 180 GP-300, P-040, P-080, CLS446, XTn446, XTX446 itp.
sprawdź cenę w sklepieSłuchawka douszna z mikrofonem do urządzeń PMR

Zestaw PMR mikrofon plus słuchawka douszna z przełącznikiem VOX/PTT. Przełącznik VOX/PTT posiada klips montażowy umożliwający przypięcie do ubrania lub oporządzenia.- pasuję do radia PMR- przełącznik VOX/PTT- przycisk nadawania- wtyk: pojedyńczy 3,5mm- pasuje do modeli: Midland G5, Alan K1, Midland 777
sprawdź cenę w sklepie